Instagram/madamelena_

Vianoce sa nezadržateľne blížia a niektorí ľudia sa na ne tešia viac, než ostatní. V tomto článku ti predstavíme ženské znamenia, ktoré sú zbláznené do príprav, milujú ich atmosféru a najradšej by ich oslavovali každý mesiac.

Blíženci

Hravá žena v znamení Blížencov sa na Vianoce teší už od polovice novembra. Je temperamentná, v jej spoločnosti sa každý človek premení na malé dieťa a svojím dôvtipom dokáže vytvoriť rodinnú atmosféru kdekoľvek sa nachádza. Hoci si o nej mnohí ľudia myslia, že ju dokonale poznajú, skrývajú sa v nej dve duše, preto niektorých často prekvapí svojimi myšlienkami a bystrým pohľadom na svet.

Prichádzajúce sviatky pre ňu znamenajú čas, kedy môže spomaliť, vrátiť sa do detstva a aspoň na malú chvíľu nemyslieť na starosti bežných dní. Jej najsilnejšia vlastnosť, zvedavosť, jej nedovolí nechať sa prekvapiť – o všetkých darčekoch musí vedieť dopredu.

Rak

Srdečná žena v znamení Raka prežíva Vianoce najhlbšie z celého zverokruhu. Vďaka tomu, že má prehľad o svojich financiách a nedovolí, aby ju ovládali, nikdy nemá strach, že by nákupom darčekov zbankrotovala. Býva náladová, preto musíš v jej blízkosti odhadnúť, či má dobrý alebo zlý deň. Môže byť veselá, no v druhej minúte už môže plakať.

Všetko sa však mení počas sviatkov, kedy pociťuje nostalgiu a dokáže sa permanentne radovať. Má veľkú predstavivosť, čo jej umožňuje rozprávať tie najlepšie vianočné rozprávky pre deti v rodine.

Kto sa na Vianoce vôbec neteší?

Nájdu sa však aj znamenia, ktoré Vianoce neobľubujú. Medzi také patrí Lev a Panna. Pre obe znamenia predstavujú sviatky len stres a zhon, pretože potrebujú mať všetko dokonalé a včas nachystané.

Keď niečo nestíhajú, sú vystresované, na všetkých kričia, hádajú sa a nedokážu sa na nič sústrediť. Tieto ženy totiž chcú, aby bolo všetko perfektné, no neuvedomujú si, že to nie je pravá podstata Vianoc.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy