Platí to aj na teba? 

  1. Panna – na prvom mieste je panna, pretože je to pravdepodobne najsamostatnejšie znamenie zverokruhu. Ku vzťahom pristupujú analyticky a prísne. Aj keď neúmyselne, ale niekedy majú v rukách viacero ľudí, pričom postupne zisťujú, komu môžu veriť. Trvá dlho, kým odhodia svoje zábrany a pripustia si ťa k sebe. Keď už sa tak stane, dokáže byť úžasným partnerom.
  2. Škorpión – je kráľom alebo kráľovnou v tom, že nevedia, čo chcú. Dokážu byť chladní a vrelí zároveň. Je ťažké ich prečítať a pochopiť ich emocionálnu stránku. Škorpión dokáže byť neuveriteľne vyčerpávajúcim partnerom, preto ho často nachádzame raz vo vzťahu, raz mimo neho. Pravdou je, že kým nedospeje emocionálne, jednoducho nie je pripravený zaviazať sa.
    zdroj: unsplash.com
  3. Strelec – neexistuje dobrodružnejšie znamenie ako toto. Desí sa stagnácie a toho, aby niekde musel zotrvať na jednom mieste, čo je pre vzťahy nevyhovujúce.  Napriek tomu však dokážu byť skvelými partnermi, s ktorými sa nikdy nenudíš. No je takmer nemožné, aby sa usadili. Neustále túžia zažiť niečo nové. Nehľadajú človeka, ktorý ich prenasleduje, ale takého, s ktorým môžu kráčať spolu naprieč novým dobrodružstvám.
  4. Vodnár – je rezervované znamenie, ktoré si chráni svoje súkromie. Otvoriť sa a pustiť si niekoho k sebe, nie je v ich náture. Udržiavajú si istý odstup, pre ktorý je ťažké lepšie ich spoznať a získať si ich. Potrebujú niekoho, komu budú veriť a dovolia si byť zraniteľní v jeho prítomnosti. Až tak sa doň zamilujú.
  5. Kozorožec – je ukážkou praktického, efektívneho a ťažko pracujúceho človeka. Zatiaľ čo je neuveriteľne spoľahlivý zamestnanec, vo vzťahu tak hviezdiť nemusí. Nie každý chce byť totiž posudzovaný, ako nejaká obchodná transakcia, na základe jeho plusov a mínusov. Kozorožec sa musí naučiť dôverovať svojmu hlasu, rovnako ako aj srdcu, aby dokázal nájsť skutočnú a dlhotrvajúcu lásku.
    zdroj: unsplash.com
  6. Blíženci – hovorí sa o nich, že sú nerozhodní a príliš emotívny. Na jednej strane je to pravda, ale vedia naozaj milovať úprimne. Veria tomu, čo skutočne cítia. Dávajú do toho všetko a nič neočakávajú späť. Pre partnera to môže byť miestami až zastrašujúce. Avšak byť takto zraniteľný a vedieť sa pre vzťah rozdať, je koniec koncov obdivuhodné.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.