Zamilovaný pár

Každé jedno z dvanástich zvierat v čínskom horoskope patrí do tzv. trojuholníka. Medzi znameniami sa totižto vytvára energia podľa dôležitých aspektov. Stránka venusamars.szm.com zverejnila ich znášanlivosť a vysvetlenie trojuholníkov. Zisti, či je medzi tebou a tvojim partnerom zhoda znamení, a či aj podľa čínskeho horoskopu naozaj patríte neodlučiteľne k sebe.  

Dvanásť čínskych znamení špecifikuje roky, v ktorých sme sa narodili. Každý rok má svoje zviera. Tie majú svoju charakteristiku, svoje vlastnosti, vlohy, pozitíva aj negatíva. Navzájom sa však tieto zvieratá priťahujú. Medzi nimi tak vznikli neviditeľné trojuholníky.

Znamenia, ktoré vytvárajú tieto trojuholníky, si vytvárajú vzťahy na základe vzájomnej príťažlivosti a tým vznikajú tie najpevnejšie milostné zväzky. Sedí to aj na teba s partnerom?

Myš, Drak, Opica

Prvý trojuholník tvoria tri znamenia s veľkou charizmou. Tieto tri navonok odlišné zvieratá majú spoločnú výkonnosť, všetky záležitosti riešia s horúcou hlavou a najmä, sú cieľavedomé, a ich múdrosť a istota ich ženie dopredu. Majú dynamickú energiu, ktorú im naspäť nevráti žiadne iné znamenie, len tie v ich trojuholníku.

Potrebujú vedľa seba podobnú povahu s kreativitou, zaujímavými nápadmi. Myš, Drak a Opica majú spoločný štýl komunikácie, podobné správanie a vzájomne si dokážu vážiť svoje spôsoby myslenia, no na druhej strane sa dokážu podporovať a zvládať svoje povahy.

pár s farbami
zdroj: pexels/Victor Martinez

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy