Pexels/Jeff Denlea

Kozorožec

V práci by si mala striedať aktivitu s pasivitou. Keď budeš niekoľko hodín pracovať, vždy si daj potom chvíľu voľno a poprechádzaj sa. Sedavé zamestnanie nie je zdravé a neprospieva ti.

Daj partnerovi toľko lásky, koľko od neho vyžaduješ ty. Možno to teraz pochopí a bude sa k tebe správať inak. Pokiaľ si single, nevyvíjaj žiadne aktivity na hľadanie partnera.

V jedálničku by si mala vymeniť mäso za jeho alternatívy. Hoci ho máš rada, prospeje ti, ak sa ho na pár dní vzdáš a vyskúšaš niečo iné. Tvoje telo bude spokojné a nespoznáš rozdiel.

Vodnár

V práci sa môže objaviť hádka, ktorá nebude príjemná a zraní ťa. Daj si však pozor hlavne na to, aby ťa nevyviedla z pracovného nasadenia. Rozbiehala by si sa potom len veľmi ťažko.

Už by si mala konečne pochopiť, že partnera nezmeníš. Nesnaž sa ho stále pretvárať na svoj obraz a dopraj mu slobodu. Ak si single, vyskúšať môžeš rande na slepo. Keď to nevyjde, aspoň budeš mať zábavné spomienky.

Tvoje zdravie na tom bude dobre, no to neznamená, že môžeš riskovať. Aj naďalej by si mala dodržiavať zdravý jedálniček, cvičiť a piť čistú vodu. Pokiaľ by si to začala „flákať“, nedopadla by si dobre.

Ryby

Práca ťa bude baviť. Konečne prežiješ obdobie, ktoré nebude plné stresu, no radosti a pozitívnych udalostí. Budeš sa v nej cítiť dobre a dokonca sa pristihneš, ako sa každé ráno tešíš na kolegov.

Vo vzťahu to také ružové nebude. Môže sa objaviť hádka, ktorá ťa s priateľom na malý moment rozdelí, no nebude to vážne. Pokiaľ si single, nezoznamuj sa s nikým novým, odstrašila by si ho svojou pochmúrnou náladou.

V oblasti zdravia bude všetko po starom, no nepreháňaj to s pitím a fajčením. Ničia ti organizmus a v budúcnosti by si to mohla ľutovať. Radšej cvič a medituj, to ti pomôže viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy