Tak, ako každý človek má iné vlastnosti, má aj inú mieru citlivosti. Byť citlivým nie je hanba a neznamená to, že ide o nejakého plačka. Byť citlivým človekom znamená vnímať veci oveľa hlbšie a mať viac empatie. Preto by sme aj my k nim mali byť jemnejší a chápať, že to, čo nás nebolí, ich môže zraniť. Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré k nim patria. 

Ryby

Človek narodený v tomto znamení pláva životom zasnívaný vo svojich fantáziách. Je veľmi diskrétny, preto ide o niekoho, komu sa môžeš zdôveriť. Tvoje problémy a pocity chápe, pretože sám je veľmi citlivý a vnútornému hlasu dáva väčší význam ako mysli.

Správa sa intuitívne a na druhých ľudí pôsobí priam étericky. Napriek silnej citlivosti sa vyznačuje obrovskou vnútornou silou, takže ak sa ho dotkneš, síce si to vezme až príliš osobne, no navonok nebude robiť žiadne teatrálne scény.

Rak

Rak je azda najcitlivejšie znamenie zverokruhu vôbec. Ide o milého a srdečného človeka, ktorý rád pomáha iným. Veci si berie naozaj k srdcu, takže je ľahké ublížiť mu, aj keď by si to tak nemyslela.

Záleží mu na láske a rodine, ak by mal tieto životné hodnoty stratiť, už nikdy by nebol taký, ako predtým. Vďaka jeho priateľskej povahe ho ľudia často využívajú, čo ho vnútorne príliš trápi, no vyjadrovať slovne to, čo cíti je pre neho takmer nemožné. Vyčítaš mu to však z očí.

Škorpión

Aj keď Škorpión vyzerá tajomne a tvrdo, pod jeho škrupinou sa skrýva veľmi citlivá stránka. Dostanú sa k nej len tí, ktorým v živote naozaj verí. Ak k nim patríš, zistíš, že rád počúva druhých a naozaj sa dokáže vžiť do kože druhých.

Ak ho niekto ohovára, nezaujíma ho to, no ak mu povie nepríjemnú pravdu do očí priateľ, vnútorne sa nad tým ešte dlho trápi. Okrem toho, jeho intuícia ho takmer nikdy neklame.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.