unsplash.com

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 6.4. do 12.4. 2020.

Tento týždeň od nás anjeli chcú, aby sme sa konečne vedeli prijať takí, akí skutočne sme aj vo svojej podstate a  nevyčítali si neustále chyby, neporovnávali sa s ostatnými. Neškodíme tým totiž len sebe, ale aj svojmu okoliu.

Nevnímame lásku a nechápeme tých druhých okolo nás, lebo sme sami uzavretí v našich bublinách. To sa anjelom vôbec nepáči, a preto chcú od každého z nás, aby začal akceptovať najprv seba a tým získal aj pochopenie pre svoje okolie.

zdroj: Photo by Rafael Barros from Pexels

Najväčšie problémy v zdravotnej sfére sa vyskytnú v oblasti močového mechúra. Tak ako rastliny potrebujú vlahu, tak aj my musíme zvýšiť príjem vody, aby sme sa mohli dostatočne detoxikovať. Ak už problém s močením náhodou máte, nečakajte, než sa vystupňuje a navštívte lekára.

Pre tých, ktorí majú chronické problémy s obličkami a močovým mechúrom, je vhodné, ak ráno vypijú preventívne pohár citrónovej vody a zacvičia si Kegelove cviky na posilnenie práve týchto citlivých partií.

Pre dosiahnutie harmónie vo vzťahoch bude potrebné, aby sa dve duše spolu vedeli porozprávať naozaj úprimne a s láskou. Tieto dni nebudú priať pretvárke a oveľa ľahšie sa odhalí aj falošnosť.

zdroj: Unsplash/Priscilla du Preez

Nebojte sa ukázať svoje pocity, nestanete sa slabšími. Práve naopak! Anjeli fandia každému, kto sa nebojí ukázať takúto zraniteľnosť, a preto mu za odmenu doprajú viac lásky a úprimnosti v partnerskom zväzku.

Dlhodobo nezadaní by si mali zaspomínať, kedy prejavili svoju zraniteľnosť naposledy a či sa neboja otvoriť sa novej láske až príliš.

Vo finančnej oblasti sa pripravte na straty. Anjeli varujú, aby ste sa nezadlžovali a hlavne – šetrili. Tento týždeň hrozia výpovede a podpísanie neefektívnych kontraktov či zmlúv.

Dobre čítajte všetky zmluvy a dokumenty, ktoré sa chystáte podpísať. Vyhnete sa tak situácii, že sa zaviažete k neefektívnemu splácaniu na dlhé obdobie alebo prídete zbytočne o peniaze, ktoré sú aktuálne tak potrebné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy