Nikdy neľutuj rozhodnutia, ktoré v živote urobíš
Unsplash/TRAVIS NESBITT

Asi to ide ruka v ruke, že vo vzťahu si dvaja dožičia viac ako len pohár čistej vody. Veď predsa, láska je viac ako materiálny pôžitok. No existujú, žiaľ, aj takí ľudia, ktorí sa správajú opačne. Svojmu partnerovi nedoprajú fakt nič, pretože čo je ich, je jednoducho stále ich a aj láska ide v tomto prípade bokom.

To svoje si poriadne strážia a len so súhlasom si dokonca i partnerka môže požičať ich veci. Ešte aj financie si presne delia. Náklady na bývanie či na zábavu si dávajú na polovicu. Zhrnutie, tieto znamenia majú tendenciu sa správať aj vo vzťahu tak, ako by boli single bez nejakého vážneho záväzku.

Býk

Na jednej strane miluje mať všetko pod kontrolou, no na druhej by bez polovičky nedokázal existovať. Lenže problém je, že si svoj majetok poriadne stráži. Nečakaj, že pri ňom by si mohla z jeho peňazí utrácať na to, čo by si chcela ty.

A aby toho nebolo málo, niekedy sa uchyľuje k tomu, že neberie do úvahy ani tvoj názor a je mu jedno, čo si myslíš. V tomto je veľmi nekompromisný, pretože vie, ako ťažko dosiahol vytúžené ovocie.

Strelec

Má rád, keď si každý drží to svoje. Rovnako tak to má aj vo financiách. Aj po svadbe uprednostňuje, keď má každý svoj vlastný účet. Náklady na bývanie, stravu či iné veci si delí na polovicu.

Neuznáva zbytočné míňanie peňazí. Možno to všetko plynie z jeho nedôverčivosti. Má strach z toho, že by sa mu prajnosť mohla vypomstiť v jeho neprospech. Na jeho obranu, málo dáva, ale ani on sám veľa neočakáva.

Ryby

Pri tomto znamení je to dosť na hlavu. Rád prijíma, ale nerád dáva. Svoj nadobudnutý majetok si stráži ako oko v hlave, ale nemá problém siahať po niečom cudzom. To však býva veľký problém a dôvod na hádky.

Kvôli tomu si nevie nájsť dlhodobú známosť a keď sa mu pošťastí, väčšinou to rýchlo skončí. Vo vnútri ale nekonečne túži po láske, porozumení a nehe. Lenže týmto prístupom sa toho tak ľahko nedočká.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy