Unsplash/Abo Ngalonkulu

Z času na čas vie byť každá žena mrchou a poriadnou podvodníčkou. Ak ide o maličkosti, ktoré nikomu neublížia, ako napríklad váha či suma novej kabelky, je to v poriadku. To, čo normálne nie je, je vedomie, že niektoré ženy sú mrchy a podvodníčky celý život v dôležitých a zásadných veciach. 

Dávaj si pozor najmä na štvorku týchto ženských znamení, pretože im sa vôbec nedá veriť.

Blíženci

Táto žena je dokonalá klamárka. Dokáže robiť niekoľko vecí naraz. Vďaka tomu máš pocit, že je všetko perfektne urobené, no vlastne ťa len oklamala. Tvári sa, aká je šikovná a koľko toho stíha, no aj keď niečo začne, len málokedy to dotiahne do konca. Páči sa jej byť v očiach druhých za tú dokonalú.

Vo vzťahu zavádza nepresnými informáciami aj priateľa, ktorému tvrdí, že ho miluje. Asi to však pravda nie je, pretože inak by dokázala byť úprimná. Pri nej nikdy nevieš rozoznať, čo je realita a čo si iba vymyslela.

Lev

Hoci môže žena v znamení Leva pôsobiť dôveryhodne, nemala by si jej veriť. Vie ťa perfektne zamotať, že ani sama nebudeš vedieť, čo si chcela. Ak má priateľa, už dopredu ho môžeš ľutovať.

Je narcistická a neustále musí byť stredobodom pozornosti. Pokiaľ si ju nikto nevšíma, dokáže upútať pozornosť škandálom alebo klamstvom, ktoré si vymyslela. Vďaka tomu sa s ňou chce každý baviť, no keď zistia čo je zač, kontakt prerušia.

Váhy

Pokiaľ máš kamarátku v znamení Váhy, nemala by si jej veľmi dôverovať. Keď chce, dokáže byť falošná a vymýšľať si. Pri nej nikdy nevieš, či hovorí pravdu.

Vo vzťahu sa mení láskavý priateľ na utrápeného, pretože ju veľmi miluje. Nedokáže sa s ňou rozísť ani vtedy, keď na klamstvá príde. Radšej jej odpustí a dokáže sa pohnúť ďalej, akoby sa nič nestalo.

Strelec

Vždy veselá žena v znamení Strelca je naozaj prefíkaná. Svojimi sladkými slovíčkami dostane vždy to, po čom túži. Ani raz v živote sa jej nestalo, že by od niekoho počula „nie“ alebo by ju odmietol. Je naučená, že sú veci podľa nej.

Vo vzťahu je dominantná a keď sa jej niečo nepáči, dokáže si vymýšľať, klamať a sľubovať. Hneď ako sa jej partner dozvie o tom, aká je zákerná, rozíde sa s ňou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy