Instagram/nadiine.o

Nový deň, ktorý so sebou prináša radosti, ale i problémy. Ak si zvedavá, na čo sa máš pripraviť, prinášame ti denný horoskop.

Baran

Priprav sa na povinnosti a možné hádky. Večer však vypni a nemysli na nič. Pozri si napríklad dobrú komédiu. Pomôže ti to lepšie zvládnuť napätú situáciu, ktorá bude ako v práci, tak aj v osobnom živote.

Býk

Dnes sa môžeš stretnúť so samými zaujímavými ľuďmi. Pomôže ti to vyriešiť dilemu, ktorá ťa už dlhšie ťažila. Vďaka tomu si tvoja myseľ bude konečne môcť oddýchnuť od toľkého premýšľania.

Blíženci

Dávaj si pozor na jazyk, ako aj vo vzťahu, tak i na pracovnej pôde. Niekedy je mlčanie lepšie, ako komentovať všetko naokolo. Mohlo by sa to zvrtnúť v tvoj neprospech. A z pekného dňa by bol nakoniec zlý.

Rak

Nie všetko, čo máš na srdci je vhodné poslať do éteru. Obzvlášť dnes, kedy na teba číhajú samí citlivejší ľudia. Preto opatrne narábaj s hovoreným i písaným slovom, aby sa ti to tentokrát nevypomstilo.

Lev

V práci sa stretneš so závisťou kolegov. Vôbec to však nerieš, o nič dôležité nejde. S chladnou hlavou zvládneš čokoľvek, aj prežiť tento deň. Pre vnútorný pokoj ti pomôže dobrý čaj alebo telefonát s najlepšou kamarátkou.

Panna

Máme pre teba skvelú správu. Čoho sa dotkneš, všetko dopadne dobre. Ale pozor, príliš to celé nenadhodnocuj, lebo šťastie je vrtkavé. Večer pozvi niekoho z tvojich kamarátov len tak von.

Váhy

Priprav sa na plné nasadenie v práci a hlavne, žiadne povinnosti neodkladaj na „potom“. Večer to už vyzerá na celkom príjemný a kľudný čas. Využi to na romantickú chvíľku s partnerom a na vaše spoločné nežnosti.

Škorpión

Od rána budeš sršať energiou a tvoj nadriadený si to všimne. Práve to ti pomôže dnes zažiariť a uspieť. Ale mysli aj na svoje telo. Už dlhšie sa ti snaží povedať, že je tak trochu vyčerpané, preto sa nepúšťaj do náročných aktivít.

Strelec

Neudeje sa nič výnimočné, ale ani nič zlé, čo je dobrá správa. Takže sa nemusíš obávať. Preplávaš ním ľavou zadnou a ani sa nenazdáš a bude večer. Vtedy pocítiš pokoj a načerpáš príjemnú energiu na ďalší deň.

Kozorožec

Aj ten, čo sa na teba milo usmieva, môže pred tebou niečo tajiť a použiť tvoje slová proti tebe. Drž sa radšej v úzadí a nestaraj sa tam, kde to nie je o tebe. Hľaď tentokrát len na seba a ostatných nechaj tak.

Vodnár

Budeš mať „šťastie“ stretnúť ľudí, čo ti zdvihnú tlak, ale aj tak sa tomu nepoddaj. Podvečer si dopraj relax v podobe prechádzky v prírode. Dobije ťa to. Ak patríš medzi nezadané, práve tam môžeš stretnúť niekoho zaujímavého.

Ryby

Ako vo vzťahu, tak aj v práci budeš pociťovať naplnenie. Uži si to poriadne. Večer si doprajte s polovičkou spoločne strávený čas. Nikdy nevieš, kedy zas budeš mať tú možnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy