V každom vzťahu sa určite stane, že sa dvaja ľudia pohádajú. Je to v poriadku, no problémy sa musia aj riešiť. Ak nevieš, ako by si to mala robiť, môžeš si prečítať dnešný článok. Nájdeš v ňom radu, ako zmierniť hnev pri hádke u teba alebo u tvojho priateľa.

Baran

Musíš ho vypočuť. Baran bude dlho rozprávať o tom, ako danú vec vidí on. Musíš ho nechať dorozprávať a potom (spolu s ním) navrhnúť riešenie, ktoré bude presne podľa vás.

Býk

Dopraj mu priestor. Býk sa po hádke stiahne a nebude ťa chcieť vidieť. Najlepšie bude, keď odídeš a necháš ho trocha vychladnúť. Potom môžeš prísť za ním a objať ho.

Blíženci

Blížencovi musíš dopriať pokoj a priestor. Možno ťa nebude chcieť vidieť ani po dvoch dňoch a už vôbec to nebude chcieť vyriešiť, keď to bude „horúce“. Nechaj mu čas a dovoľ, nech urobí po hádke prvý krok on.

Rak

Nebude ťa chcieť vidieť, no povie, aby si mu zavolala niekoho, komu dôveruje. Vieš veľmi dobre, že si to aj ty, no pohádali ste sa a tak by si Raka nemala zbytočne dráždiť. Nechaj ho, aby sa o tom poradil s niekým iným.

Lev

Aj keď sa ti môže zdať, že podľa Leva je všetko v poriadku, po hádke je nahnevaný viac, než si myslíš. Objatie a fyzický kontakt mu pomôže – rozhodne buď pri ňom a spoločne nechajte zlosť odísť.

Panna

Muž v znamení Panny sa od teba vzdiali. Po hádke si nebude pripadať ľúbený, no ty ho musíš presvedčiť o tom, že hádka nie je nič zlé a ľúbiš ho ešte viac.

Váhy

Otvorene s ním hovor o tom, aký bol dôvod vašej hádky a ako to môžete vyriešiť. Neodkladaj to, rieš to, kým to je aktuálne a nenechaj svojho partnera samého.

Škorpión

Po hádke si musí Škorpión vyvetrať hlavu. Choďte sa obaja niekam prejsť alebo si choďte zabehať. Čerstvý vzduch vám pomôže a možno prídete na nové riešenia.

Strelec

Strelec ti dá po hádke ultimátum. Buď sa to už nikdy nezopakuje a zabudnete na to, alebo sa to stalo poslednýkrát a odíde od teba. Po hádke so Strelcom si obaja dávajte pozor na to, aké bude vaše ďalšie správanie.

Kozorožec

Musíš sa ospravedlniť. Aj keď to nebola tvoja vina, Kozorožec si inak povedať nedá. Prestane sa hnevať vtedy, keď sa mu ospravedlníš.

Vodnár

Nechaj ho, nech sa vybúri. Nech dá zo seba zlosť preč a potom mu venuj milé objatie a povedz mu, že bude všetko dobré. Vodnár nepotrebuje nič viac, len pokoj a zmierenie.

Ryby

Pri Rybách si musíš dávať pozor na to, čo povieš. Sú emocionálne povahy a veľa vecí ich rozruší. Po hádke zvoľ láskavé slová a drž svojho partnera blízko pri sebe. Rozhodne vyriešte hádku skôr, než pôjdete spať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.