Unsplash/Brooke Cagle

Piatok je malý sviatok. Končí týždeň a s ním aj všetky povinnosti, ktoré máš. Stačí si len užívať a oddychovať, pretože si tento týždeň tvrdo pracovala.

Takýto piatok budeš mať podľa hviezd, tak sa nenechaj ničím prekvapiť.

Baran

Dnes budeš plná optimizmu. Z každej strany sa na teba budú valiť pozitívne správy, preto sa budeš stále usmievať. V piatok ti nič nepokazí náladu. Konečne budeš mať pocit, že si sama sebou a bude sa ti to páčiť.

Býk

Aj keď je piatok, mala by si si dávať pozor na to, s kým sa priatelíš. Dnes ťa možno zradí osoba, od ktorej by si to najmenej čakala. Budeš z toho smutná, no nemôže ťa to trápiť dlho, pretože víkend má pre teba pripravený super program.

Blíženci

Dnes budeš obklopená samými milými ľuďmi, preto by si sa mala správať rovnako. Nemôže ťa nič nahnevať, pretože sa ti to môže vypomstiť a vrátiť konfliktom. Ver nám, že hádku by si v oddychový piatok nechcela zažiť.

Rak

Pokiaľ si dlho rozmýšľala o tom, že by si si ostrihala alebo nafarbila vlasy, dnes je ten správny deň. Piatok je ideálny na to, aby si robila bláznivé rozhodnutia, o ktorých nevieš, ako dopadnú. Podeľ sa o túto myšlienku s najlepšou priateľkou a spolu sa pusťte do premeny.

Lev

V piatok by si sa mala venovať priateľovi. Celý týždeň si ho kvôli povinnostiam z práce zanedbávala, preto si dnes zaslúži tvoju pozornosť. Vyrazte poobede na výlet, prechádzku alebo na rande a užite si vzájomnú blízkosť.

Panna

Dnes buď po práci iba doma. Vonku by ti hrozilo nebezpečenstvo, ktoré naozaj nechceš. Mohla by si stretnúť niekoho z minulosti a pustila by si sa ním do hádky. Venuj sa radšej rodine, uvar skvelú večeru a pri čaji si zahrajte spoločenské hry.

Váhy

Mala by si vyraziť do fitka alebo behať. Potrebuješ si niekde vybiť energiu, ktorá sa v tebe celý týždeň hromadila. Okrem toho, neješ práve kvalitné jedlo, preto by ti pohyb pomohol. Nezväčšovalo by sa ti brucho a stehná.

Škorpión

Dnes sa na teba usmeje šťastie. Budeš ho mať pri každej situácii, do ktorej sa dostaneš. Môžeš si kúpiť žreb, pretože určite vyhráš aspoň malú sumu. Taktiež môžeš ísť večer do baru, pretože máš vysokú šancu, že zbalíš mladého „fešáka“.

Strelec

Vstala si s veľmi negatívnymi myšlienkami. Neprines si ich do práce, pretože by sa ti to mohlo vypomstiť. Potrebuješ čistú hlavu – čaká ťa úloha mesiaca. Hoci si mala mnoho povinností počas týždňa, v piatok to nebude iné. Oddýchneš si až doma.

Kozorožec

Pokiaľ si chceš zajtra vychutnať voľnú sobotu, pusti sa do upratovania už dnes. Po príchode domov by si nemala dlho oddychovať, pretože ťa čaká pranie oblečenia, vysávanie, umývanie, utieranie prachu a vynášanie smetí. Ak to všetko zvládneš, zajtra budeš mať relax.

Vodnár

Dnes budeš mať deň plný radosti. Či už s rodinou alebo s priateľom. S nikým sa nedostaneš do otvoreného konfliktu, preto budeš šťastná a usmievať sa. Večer môžeš ísť s priateľom na večeru do reštaurácie a niečo objednať aj rodine – donesieš im, keď prídeš domov. Všetci ti prejavia lásku.

Ryby

Piatok je tvoj šťastný deň. Po dlhých dňoch vyčerpávajúcej práce si dnes konečne oddýchneš a vyrazíš na nákupy. Potrebuješ to ako soľ, tak neotáľaj. Ochladilo sa a potrebuješ jesenné kúsky do šatníka. Keď prídeš z nákupov, mala by si si zacvičiť jogu, aby si sa uvoľnila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy