Vážny vzťah nie je pre každého. Niekto chce celý život cestovať a byť slobodný. No prečo sú niektorí ľudia stále single, aj keď po vzťahu túžia? Hviezdy a znamenie ti to prezradia.

Baran

Ak si sa narodila v znamení Barana, nie si vo vzťahu preto, pretože si panovačná a náladová. Nikto by s tebou nevydržal dlho – znamenalo by to, že by musel počúvať príkazy a rozkazy. To nechce žiaden muž. Taktiež nemôžeš byť veľmi tvrdohlavá, pretože vo vzťahu „vládnu“ kompromisy.

Býk

Keď si sa narodila v znamení Býka, vieš byť vyrovnaná, šťastná a single. No vážny vzťah nemáš preto, pretože si fanatická a príliš žiarliš. Vo vzťahu musí panovať dôvera a porozumenie. Ak sa to nenaučíš, nikdy vážny vzťah nezažiješ.

Blíženci

Ak si sa narodila ako Blíženec, potom si zvedavá a neznášaš nudu. Vo vážnom vzťahu si nebola preto, pretože ešte nie si vhodná na dlhodobý vzťah. Hľadáš niečo krátkodobé a premenlivé. Až keď dospeješ a uvedomíš si, že niekedy je nuda potrebná, príde vážny vzťah.

Rak

Keď si sa narodila v znamení Raka, máš skon k nervozite a vybuchuješ. Vo vážnom vzťahu si nebola preto, pretože by si nezniesla, ak by sa s tebou niekto hádal a presadzoval si svoj názor. Zatiaľ musí byť všetko podľa teba. Až keď pochopíš, že nemusíš mať vždy pravdu, príde ten správny muž.

Lev

Ako Lev si vážny vzťah ešte nezažila, pretože túžiš po moci a každého by si chcela len ovládať. O tom vzťah nie je. Vo vzťahu musíte byť rovnocenní a nikto sa nemá nad nikoho povyšovať. Keď to pochopíš a nebudeš chcieť byť stredobodom pozornosti, zažiješ vážny vzťah.

Panna

Vo vážnom vzťahu si ešte nebola, pretože si perfekcionistka a to muži často neznášajú. Si upätá na poriadok a nenávidíš, ak máš niekde neupratané. Vo vzťahu však niekedy panuje „bordel“ a nerozhodnosť. Nie je vždy všetko len ružové, niekedy sú dni aj čierne.

Váhy

Nevieš sa rozhodnúť. Ak si sa narodila ako Váhy, mala si niekoľko šancí zažiť vážny vzťah. Si však odmeraná a dlho váhaš nad odpoveďou. Trpezlivosť je dobrá vlastnosť, no niekedy sa čakať neoplatí. Pravá láska tu je, no nesmieš ju odmietať.

Škorpión

Keď si sa narodila v znamení Škorpióna, vážny vzťah si nezažila preto, pretože si egoistická a myslíš len na seba. Vzťah je o dvoch ľuďoch, nie je len o tebe. Ak toto pochopíš, príde správny človek, ktorý ťa bude milovať. No musíš milovať aj ty jeho.

Strelec

Ak si sa narodila v znamení Strelca, vážny vzťah si nezažila kvôli tvojej povahe. Si hádavá a správaš sa niekedy nevhodne – vulgárne. Žiaden muž nechce mať doma ženu, ktorá o seba nedbá, fajčí a nadáva. Ak tieto veci na sebe zmeníš, objavíš vážny vzťah.

Kozorožec

Vážny vzťah si nemala preto, pretože nemáš dostatok dôvery v samú seba, no nevedela by si dôverovať ani svojmu partnerovi. Musíš sa to postupne učiť a otvoriť svoje srdce. Len tak môže prísť do tvojho života vážny vzťah plný lásky.

Vodnár

Keď si sa narodila v znamení Vodnára, vážny vzťah nie je pre teba. Si tolerantná, no máš sklony k osamelosti a nevadí ti byť sama so sebou. Časom však určite pochopíš, že k sebe niekoho potrebuješ. Bude ti lepšie, ak budeš mať pri sebe lásku. Neodmietaj ju.

Ryby

Vážny vzťah si nezažila preto, pretože si veľmi citlivá a naivná. Bojíš sa vážneho vzťahu, pretože ťa zatiaľ len každý sklamal. Nie si dosť silná na to, aby si sa tomu postavila „zoči-voči“. Musíš popracovať na trpezlivosti a sile. Jedine tak budeš mať vážny vzťah.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.