mužské znamenia

Mužské znamenia majú povesť bojovníkov a lovcov, no nie vždy to tak musí byť. Niekedy sú jednoducho hanbliví a nedá sa s tým nič urobiť. Prvý krok je v takom prípade na tebe, lebo oni ho nikdy neurobia.

Takí chlapi sa narodili práve v týchto znameniach. Ak nechceš mať vo vzťahu pocit, že si vodca, nerandi s nimi. K ničomu sa nemajú a všetkého sa boja.

Strelec

Muž v znamení Strelca má síce povesť spoločenského a veselého, no to len naoko. V skutočnosti je veľmi plachý a čo sa týka vzťahov, bojí sa urobiť prvý krok. Myslí si, že by sa ho niektoré ženy mohli zľaknúť, ak by sa prejavil v plnej kráse.

muž dáva žene kvet
zdroj: Unsplash/juanparodriguez

Ryby

Možno si chlapa v znamení Rýb aj tipovala, však? Tento citlivý muž je naozaj veľmi hanblivý a ak nenájde ženu, ktorá ho sama zbalí, asi zostane do smrti sám. Nedokáže sa prejaviť naplno, lebo to nie je jeho šálka kávy.

Je skôr uzavretý do seba, ponorený do hudby alebo iného umenia a rozvíja svoju osobnosť ako celok. Preto je ťažké ho niekde vytiahnuť. V našom staršom článku si sa už mohla dozvedieť, čo vo vzťahu naozaj nenávidí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy