Sú ľudia, ktorých láskavé srdce nikdy nepovie nie človeku, ktorý potrebuje pomoc. Vždy poradia a pomôžu, ako len vedia. Môžeš sa na nich s čímkoľvek obrátiť, chrbtom sa ti neotočia. Práve k týmto dobrákom patria ľudia narodení v týchto 3 znameniach.

Kozorožec

Človek narodený v tomto znamení je už od detstva vyspelejší ako jeho rovesníci. Je veľmi zodpovedný a má praktické myslenie. Do svojho vnútra len tak nikoho nepustí, no ak to niekomu dovolí, musí mu na ňom veľmi záležať a dôverovať mu.

Práve svojim blízkym je ochotný pomôcť kedykoľvek a v čomkoľvek. Aj priatelia sú pre neho ako rodia. Okrem toho je veľmi ochotný aj v pracovnej oblasti, kedy nemá strach byť vodcom skupiny.

Ryby

Človek narodený v znamení Rýb je citlivý, láskavý a tak trochu zasnený. Pre svojich blízkych je akousi bútľavou vŕbou, ktorej sa môžu vždy zdôveriť bez toho, aby ich odsúdil. Ak potrebujú pomoc, nikdy ich nedomietne. Najmä, ak verí, že bojuje za správnu vec – vtedy sa nevzdá a nezištne pomáha, ako vie.

Aj keď je to taká citlivka, jeho vnútro je dostatočné silné. Počúva svoju intuíciu a tak podá pomocnú ruku aj tomu, kto o ňu priamo nežiada, no potrebuje ju, pretože to vycíti.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení ma prirodzený cit pre harmóniu a spravodlivosť. Vždy bojuje za práva tých, ktorí si pomôcť nemôžu. Na veci sa pozerá jasne a z oboch strán. Má citlivú dušu, ktorá túži po láske a pokoji, čo znamená, že ak niekto blízky má problém, dosť sa ho to dotýka.

Vždy nájde spôsob, ako milovanému človeko pomôcť. Dokonca aj ľuďom, ktorých ledva pozná, nepovie nie. Svedomie mu to nedovolí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.