Začať si s bývalým svojej kamošky alebo ešte „lepšie“ začať si s ním ešte počas ich vzťahu, to je jedno veľké NIE. Avšak, táto zásada neplatí pre každú ženu. Niektoré sú vďaka svojej povahe a túžbe schopné prebrať frajera aj vlastnej priateľke. Na ktoré ženy by si si preto mala dať pozor?

Škorpión

Žena narodená v tomto znamení pôsobí tajomne a práve to mužov na nej priťahuje. Miluje flirtovanie a všetko, čo robí, robí s vášňou. Keď je vo vzťahu, býva verná, no ak je single, pozor! Ide po každom, kto sa jej páči a to bez ohľadu na to, či je zadaný alebo nie. Verí svojmu šarmu a nebojí sa ho použiť.

Nevníma však, že jej hra nemusí mať koniec, po akom túži a iba zničí vzťah niekomu, kto sa k sebe skvele hodil.

Strelec

Žena narodená v znamení Strelca má rada dobrodružstvo, energiu a neposedí na zadku. Lepšie sa cíti byť v obklopení mužov ako žien. Miluje svoju slobodu a do vzťahu sa nehrnie, no flirtovaniu a krátkodobým vzťahom, ktoré sú pre ňu zábavkou nepovie nie.

Bez toho, aby ju trápilo svedomie je schopná prebrať partnera aj blízkej kamoške, len aby si dokázala, že na to má a priniesla si do života vzrušenie.

Ryby

Žena narodená v tomto znamení pôsobí nevinne, tajuplne, ba až veľmi zraniteľne. Jej skutočná tvár je však iná. Rada sa zabáva na tom, ako niekoho vodí za nos a manipuluje ľuďmi. Je to tá žena, ktorá ťa bude utešovať, keď pred ňou budeš kvôli frajerovi plakať, no o chvíľu mu ona sama napíše, aby ho zlákala do svojej siete. Bude ho utešovať a o chvíľu ho pobozká.

O Rybách sa hovorí ako o uplakaných ľuďoch, ktorí sa vždy hrajú na obete, preto zrejme neznesie, ak sú iní vo vzťahu šťastní, keď ona nie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.