Pexels/Jeff Denlea

Rak

Pracovné povinnosti ťa poriadne potrápia. Povinnosti ti rozhodne nepôjdu od ruky a môže sa dokonca stať, že ku koncu týždňa bude úloh viac, než si dokážeš predstaviť. Drž sa.

V partnerskom vzťahu by si mala viac komunikovať s partnerom, aby si vedela čo cíti a čo potrebuje. Pokiaľ si single, môžeš sa pokúsiť o nadviazanie vzťahu s tvojím kamarátom. Možno to dopadne dobre.

Po zdravotnej stránke na tom budeš dobre, nebude ťa trápiť žiadna bolesť a ani únava. Zameraj sa však na to, aby si prijímala dostatok tekutín, inak budeš dehydrovaná.

Lev

Keď niečo nebudeš v práci vedieť, mala by si osloviť kolegov. Nebude to žiadna hanba, práveže naopak, dobre ti poradia a budeš mať povinnosti splnené skôr, než zvyčajne.

Vo vzťahu prejavuj všetky city, ktoré cítiš. Len tak ti môže partner poskytnúť oporu, ktorú budeš potrebovať. Ak si single, môžeš rozhodiť siete a hľadať si medzi rovesníkmi. Niekto sa pre teba nájde.

Môže ťa potrápiť žalúdok, preto sa zameraj na to, aby si počas týchto dní jedla dostatok potravín s vlákninou. Nepreháňaj to s mastnými jedlami, ktoré by ťa len zbytočne zaťažili.

Panna

Ak sa budeš cítiť unavene a vyčerpane, porozmýšľaj nad zmenou práce. Už dlhšie vieš, že ťa nenapĺňa, preto nie je dobré sa v nej namáhať a zostávať tam len pre istotu.

Partner na teba bude milý, láskavý a splní ti každé želanie, ktoré ti bude na očiach vidieť. Máš šťastie. Pokiaľ si ale single, na nový vzťah nebudeš mať šťastie, preto si nikoho nehľadaj.

Tvoje zdravie na tom nebude najlepšie. Mala by si sa snažiť, aby si každý deň jedla vitamíny, ktoré podporujú imunitu. Chráň sa najlepšie ako vieš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy