Freepik/yanalya

Žiarlivosť je vo vzťahu potrebná. Niektorí ľudia tak dávajú najavo, že im na milovanom partnerovi záleží. Nie je však v poriadku, ak žiarlivosť prekročí hranicu a človek sa ocitne v takzvanej „zlatej klietke“.

Práve tieto znamenia majú problém udržať svoju žiarlivosť pod kontrolou. Nič tomu druhému nedovolia a stále vyžadujú pozornosť.

Váhy

Človek v tomto znamení je veľmi odmeraný a rád ľuďmi manipuluje. Musí mať všetko pod kontrolou, inak sa nevie zmestiť do kože a je nervózny. Vo vzťahu vyžaduje transparentnosť a neznesie, ak mu jeho partner niečo tají. Pre neho neexistujú žiadne tajomstvá, pretože musí o všetkom vedieť. Svojho partnera odmieta pustiť do spoločnosti, pretože sa bojí, že by mu bol neverný.

Kozorožec

Tento človek je veľmi osamelý, preto je pre neho skvelé, keď si nájde partnera. Konečne má pri sebe človeka, s ktorým si rozumie a je jeho spriaznená duša. Avšak, všetko má svoje hranice. Zatiaľ čo Kozorožec nemá žiaden spoločenský život, preto mu nerobí problém tráviť všetok čas s partnerom, jeho polovička má veľa priateľov. Kozorožcovi to prekáža a môže sa stať, že mu po čase bude kontrolovať mobil každý deň.

Býk

Človek, ktorý sa narodil v znamení Býka, je z celého horoskopu najviac žiarlivý. Svojmu partnerovi zo začiatku vôbec neverí a je pre neho ťažké veriť mu aj po rokoch vzťahu. Práve nedôvera u neho vyvoláva pocity, pre ktoré nemôže spať. Bojí sa, že ho partner klame, alebo spáva s niekým iným. Jeho polovička sa mu musí so všetkým zdôverovať a nemôže ísť nikam osamote – jedine so svojím partnerom Býkom.

Lev

Tento človek je veľmi pyšný a myslí si, že je ten najlepší partner na svete. Pravdou však je, že je žiarlivý rovnako ako Býk. Svojmu partnerovi nedá vydýchnuť, stále musí byť s ním, o všetko sa chce zaujímať a núti svojho partnera rozprávať o detailoch z jeho dňa. Na verejnosti spolu vychádzajú skvele, pretože sa obaja snažia, no za zatvorenými dverami sa partner Leva cíti uväznený.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy