Pexels/Polina Zimmerman

Muži potrebujú svoju voľnosť. V každom zdravom vzťahu by mali byť nastavené pravidlá a hranice, ktoré sú prijateľné a ktoré už v poriadku nie sú.

Ženy vedia byť nezávislé a silné, no existuje aj druhá skupina, ktorá dokáže chlapa udusiť a držať v „zlatej klietke“. Sú to hlavne ženy, ktoré sú narodené v týchto dvoch znameniach.

Blíženci

Nikdy nevieš, čo ťa s touto ženou čaká. Neznáša stereotyp a neustále túži skúšať nové aktivity, ktoré ju posúvajú dobrým smerom. Vo vzťahu je zo začiatku opatrná a chlapa sa bojí, no keď sa osmelí, je presný opak.

Od partnera neustále vyžaduje pozornosť, láskavé slová, výlety, pravidelné randenie či iné činnosti, ktoré si vymyslí. Nie je stavaná na každodenný život a rutinu, pretože potrebuje vzrušenie a dobrodružstvá. Milovanie považuje za zábavu a nedokáže sa pri ňom tváriť vážne, vždy sa musí smiať. Preferuje polohu „na koníka“.

Škorpión

Žena v tomto znamení je veľmi vášnivá a silná. Svojou záhadnosťou si dokáže všetkých získať, pretože ju chcú ľudia spoznať. Je zmyselná a má priateľskú povahu. Vo vzťahu je však mierna dračica. Dokáže muža udusiť svojou neustálou túžbou po pozornosti a taktiež veľmi žiarli.

To vychádza z jej vnútra, pretože aj keď sa prezentuje ako silná a múdra žena, necíti sa tak. Stále si o sebe myslí, že nie je dostatočne dobrá. Hoci to s ňou chlap nebude mať jednoduché, aspoň ho čakajú skvelé zážitky v posteli.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy