Filmy o single ženách
Instagram/howtobesingle, Instagram/prideandprejudiceig

Máme šťastie, že žijeme v modernej dobe. Pomaly sa búrajú všetky mýty, ktoré vo svete existujú. Vďaka tomu môžeš byť single a netrpieť stavmi úzkosti alebo menejcennosti. Je to úplne v poriadku. Láska k tebe príde vtedy, keď budeš pripravená.

Tieto filmy ťa o tom presvedčia a zničia všetky tvoje obavy.

Ako byť single

Hlavná hrdinka Alice hneď na začiatku filmu ukončí svoj dlhodobý vzťah. Potrebuje byť chvíľu sama, aby si utriedila myšlienky a zistila, čo vlastne od života chce. Vďaka tomu získa najlepšiu kamarátku Robin. Následne sa spozná s ďalšími ľuďmi, ktorí sú single a nerobia z toho vedu.

Medzi nimi bude aj jeden muž, ktorý Alici konečne otvorí oči. Ako tak plynú dni a ona sa učí byť samostatnou, uvedomí si, že vzťah ku šťastiu naozaj nepotrebuje.

Pýcha a predsudok

Film, ktorý by mali vidieť všetky ženy, ktoré snívajú o pravej láske a zároveň samostatnosti. Elizabeth netúži po tom, aby sa vydala a bola manželkou. Bohužiaľ, jej otec má iné plány a chce, aby si už muža našla. Keď stretne pyšného pána Darcyho, neovalí ju láska na prvý pohľad, ale postupne si k sebe cestu nájdu. Na konci filmu budeš zaručene plakať.

Denník Bridget Jonesovej

Aký film sa hodí na single časy viac, než Denník Bridget Jonesovej? Bridget predstavuje úplne normálnu ženu, v ktorej sa nájde každá z nás. Je nezadaná a jej predsavzatia do nového roku sú, aby schudla a našla si vzťah. Poznáš to podľa seba, však?

Život má zmysel pre humor a, samozrejme, že sa veci začnú komplikovať. Neprejde deň bez toho, aby nespôsobila katastrofu. Jedného dňa spozná okúzľujúceho Marka, ktorý sa jej na prvý pohľad zápači, ale ich stretnutia sa nezaobídu bez trapasov. Zamilujú sa do seba?

Sesterstvo putovných nohavíc

Určite si si aspoň raz priala, aby si zažila leto, ktoré by bolo podľa tvojich predstáv – s priateľkami, nezáväzné, dobrodružné, plné smiechu a zážitkov. My ti to splniť nedokážeme, no môžeš si pozrieť tento film, vďaka ktorému sa ti to čiastočne splní.

Štyri nerozlučné kamarátky majú pred sebou leto, počas ktorého sa musia rozdeliť, ale napriek tomu chcú zažiť veľa zábavy. V jeden deň nájdu v obchode rifle, ktoré všetkým perfektne sedia. Rozhodnú sa, že vďaka nim zostanú v kontakte a budú si ich posielať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife