Pexels/Jeff Denlea

Prelomový týždeň je tu. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravil koniec januára a začiatok februára, pusti sa do čítania. Tvoje znamenie ti odhalí, čo ťa rozhodne neminie.

Baran

Pracovné povinnosti zvládneš pomerne dobre. Nečakajú ťa žiadne náročné úlohy, s ktorými by si si nevedela poradiť. Nezabúdaj však na psychohygienu a dostatok odpočinku.

Vo vzťahu sa môže objaviť mierne zaváhanie zo strany priateľa, no to len preto, že mu nevenuješ dostatok pozornosti. Zmeň to a bude to lepšie. Ak si single, mala by si si viac všímať mužov, ktorí sú okolo teba.

Tvoje zdravie na tom bude až výnimočne dobre. Nečaká ťa žiadna chrípka a ani nachladnutie, preto sa neboj mrazivého počasia. Každý deň by si mala chodiť na prechádzky.

Býk

Svoje tajomstvá si poriadne stráž, pretože by sa mohlo stať, že by ich niekto použil proti tebe. V práci sa však nič zlé nestane a plnenie úloh ti pôjde ľahko, žiadne nástrahy nebudú.

V partnerskom vzťahu by si sa mala zamerať na obnovenie vášne medzi tebou a tvojim priateľom. Prospeje vám to. Pokiaľ si single, vyskúšaj online zoznamku a možno tam niekoho stretneš.

Keď budeš pociťovať únavu a vyčerpanie, mala by si ísť k doktorovi, pretože to môže byť niečo vážne. Staraj sa o svoje zdravie lepšie, inak to budeš ľutovať.

Blíženci

V práci sa môžu objaviť mierne nejasnosti, no keď si vypočuješ všetky názory, ihneď veci lepšie pochopíš. Neboj sa, nebudeš mať žiadne problémy a ani nedorozumenia, ktoré by ťa mrzeli.

Vo vzťahu by si mala pracovať na harmónii a na tom, aby ste sa s priateľom každý deň rozprávali. Ak si single, nikoho si nehľadaj, pretože by ťa to len stresovalo.

Tento týždeň by si mala do svojho jedálnička zaradiť viac lokálneho ovocia a zeleniny. Chýbajú ti vitamíny a toto je najjednoduchšia cesta, ako ich môžeš získať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy