Optimizmus je mimoriadne dôležitou životnou ingredienciou, bez ktorej by realita nabrala šedý a smutnejší nádych. Našťastie hviezdy na toto všetko mysleli a do niektorých znamení zverokruhu primiešali dar, ktorý dokáže aj ten najtemnejší deň premeniť na najkrajší plný radosti. Samozrejme, že každý má aj svoje depresívnejšie chvíľky, my sa však dnes pozrieme bližšie na to, ktoré zo znamení horoskopu majú predsa len väčšiu tendenciu vidieť „pohár skôr poloplný ako poloprázdny“. Schválne, patríš medzi ne aj ty?

Strelec

Najväčšími optimistami, no zároveň aj najľahkovážnejšími ľuďmi sú bezpochyby tí, ktorí sa narodili v znamení Strelca. Oni vedia, že život nie je až natoľko vážny, aby ho tak brali. Vyžaruje z nich úsmevom, tak kráčajú po svojej ceste. Možno to je jeden z dôvodov, prečo sa od nich negatívne odráža. Nepripúšťajú si ani na moment možnosť porážky či nedokončenia načatých plánov, s ktorými vkročili vpred. A možno teda konštatovať, že je dieťaťom šťasteny.

Baran

Síce zrejme nik nepochopí, ako to ten Baran robí, ale v jeho prítomnosti sa jednoducho ľudia cítia vždy tak dobre. S dôverou vo vlastné sily sa púšťa aj do riskantných aktivít a nenechá sa zastrašiť. Možno práve jeho viera, že negatívnym momentom nedá šancu, je kľúčom šťastia, ktoré okolo seba nesie. Nezdolný optimizmus Barana je tesne spätý s predstavou o lepšej a krajšej budúcnosti pre neho a jeho blízkych, a to za každých okolností.

Lev

Tak ako Baran a Strelec, do top trojky sa určite zaradí aj znamenie zverokruhu Lev. Totiž práve pre také znamenia, ktoré sú pod vplyvom živlu ohňa, je typické, že si nenechajú vziať svoju dobrú náladu a ich prirodzený temperament by sa dal prirovnať k hrejivým lúčom Slnka. Tak už zrejme z týchto slov vieš vydedukovať, prečo rozhodne patrí do tejto skupiny znamení. Okrem iné, svojou povahou dokáže veľké veci, nebojí sa a strachu čelí priamo!

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.