Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 12.10. do 18.10. 2020.

Viete, na čo si dať pozor v prostriedku októbra? Najmä na problémy v oblasti uší a sluchu. Tieto problémy môžu prejsť do nepríjemných bolestí hlavy. Teplo sa obliekajte, noste šatky, šály, … Ak vás však uši bolia už dlhšie, radšej tento problém zverte do rúk lekárovi.

Čo vás čaká v práci v tieto dni? Šťastie budú mať tí, ktorí za prácou zvyknú cestovať. Zvýši sa tiež počet služobných ciest. Ak patríte k tým, ktorí hravo zvládajú tzv. multitasking, potom budete tento týždeň vo svojom živle. Bude sa dariť tiež všetkým, ktorí zvládnu viac úloh naraz.

A čo čakať v láske? Ak budete mať otvorenú myseľ, prežijete pekný týždeň. Je už na vás, v akej oblasti lásky uplatníte túto otvorenosť mysle. V niektorých oblastiach môžu ale nastať problémy, pretože nie je všetko tak, ako sa spočiatku zdá. Preto venujte čas aj premýšľaniu o veciach, ľuďoch, vašich vzájomných vzťahoch. Snažte sa hľadať pravdu vo všetkom.

Svetom bude tento týždeň prúdiť energia, ktorá vám napomôže v trpezlivosti. Okrem toho, tento týždeň venujte potrebe spomalenia, vydýchnutia, načerpania energie. Kultivujte svoju myseľ aj telo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.