Photo by Yaroslav Shuraev from Pexels

Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 12.10. do 18.10. 2020.

Viete, na čo si dať pozor v prostriedku októbra? Najmä na problémy v oblasti uší a sluchu. Tieto problémy môžu prejsť do nepríjemných bolestí hlavy. Teplo sa obliekajte, noste šatky, šály, … Ak vás však uši bolia už dlhšie, radšej tento problém zverte do rúk lekárovi.

Čo vás čaká v práci v tieto dni? Šťastie budú mať tí, ktorí za prácou zvyknú cestovať. Zvýši sa tiež počet služobných ciest. Ak patríte k tým, ktorí hravo zvládajú tzv. multitasking, potom budete tento týždeň vo svojom živle. Bude sa dariť tiež všetkým, ktorí zvládnu viac úloh naraz.

A čo čakať v láske? Ak budete mať otvorenú myseľ, prežijete pekný týždeň. Je už na vás, v akej oblasti lásky uplatníte túto otvorenosť mysle. V niektorých oblastiach môžu ale nastať problémy, pretože nie je všetko tak, ako sa spočiatku zdá. Preto venujte čas aj premýšľaniu o veciach, ľuďoch, vašich vzájomných vzťahoch. Snažte sa hľadať pravdu vo všetkom.

Svetom bude tento týždeň prúdiť energia, ktorá vám napomôže v trpezlivosti. Okrem toho, tento týždeň venujte potrebe spomalenia, vydýchnutia, načerpania energie. Kultivujte svoju myseľ aj telo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy