unsplash.com

To, že protiklady sa priťahujú sme už všetci počuli, ale ak ide o astrológiu, existujú znamenia, ktoré by mali byť práve kvôli svojej podobnosti spolu.

Vďaka spoločným hodnotám a podobným osobnostiam majú takéto páry tendenciu vo vzťahu prosperovať. Niektoré znamenia môžu byť šťastné, ak randia s rovnakým, pretože si v otázke lásky a porozumenia oveľa viac rozumejú a tak môžu tvoriť naozaj skvelý pár. Nasledujúce 3 znamenia sú tie, ktorým rovnováha znamení prinesie šťastný vzťah.

1. Býk & Býk

Býk je známy tým, že prináša pocit bezpečia vo všetkých aspektoch života. Bezpečnosť a spoľahlivosť nechýba ani vo vzťahoch a práve tento spoločný cieľ spája dvoch ľudí tohto znamenia. Obaja majú rovnaké hodnoty a sú k sebe maximálne lojálni. Vzhľadom k týmto hodnotám je vzťah dvoch býkov dokonale harmonický.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

2. Lev & Lev

Vzťah dvoch levov môže byť skvelý, najmä ak majú obaja mierne odlišné priority. Ľahšie si vo vzťahu nájdu rovnováhu, aj keď je napríklad jeden z dvojice menej dominantná osobnosť. Takýto vzťah môže však fungovať aj pri rovnako silných osobnostiach. Jeden z dvojice je „vládnucim levom“ v jednej oblasti života a druhý zas v inej. Vzťah bude fungovať dovtedy, kým sa navzájom budú rešpektovať a ceniť si svoje silné stránky.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

3. Váhy & Váhy

Túžba po spravodlivosti a rovnováhe vo vzťahu robí z dvojice váh skvelý pár. Váhy si dobre uvedomujú, čo pre seba navzájom obetujú a snažia sa „skóre“ vždy vyrovnať. Takže napríklad, ak jeden venuje viac času spoločným aktivitám a druhý trávi viac času v práci, snaží sa to neskôr napraviť. Táto túžba po rovnováhe je významná aj pri emóciách – nikdy nereagujú emočne prehnane, ale vždy objektívne a spravodlivo.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Samozrejme, každý vzťah môže fungovať bez ohľadu na dvojicu znamení. Základom je vždy komunikácia a uvedomenie si, že každá osobnosť je iná.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating