Ako každý deň, aj dnes ti prinášame denný horoskop. Tvoje znamenie ti prezradí, čo ťa počas dňa stretne. Budeš mať šťastie alebo nešťastie? Čítaj ďalej.

Baran

Dnes sa máš naozaj na čo tešiť. Všetko ti pôjde veľmi ľahko a potešia ťa aj dobré správy, ktoré sa dozvieš. Nevylučuje sa ani, že niekoho stretneš. Bude to príjemné zakončenie dňa.

Býk

Už od rána budeš nervózna. Pamätaj si však, že v každej situácii si musíš zachovať chladnú hlavu. Čaká ťa jedno sklamanie od osoby, na ktorú by si to vôbec nepovedala. Kvôli tomu bude koniec tvojho dňa mierne napätý.

Blíženci

Dnes je tvoj šťastný deň. Využi celú svoju silu, aby si ľuďom ukázala, aká si úžasná. Len vďaka tomu sa o tom dozvedia a zmenia na teba názor. Dnes môžeš vyskúšať všetko, čo ťa doteraz len lákalo.

Rak

Mala by si prelomiť ľady medzi priateľmi. Nebavíte sa spolu, no to nie je dobrý prístup. Nemôžeš sa potom čudovať,  že sa s tebou nikto nechce stretnúť. Uvidíš, že keď to s nimi vyriešiš, všetko bude lepšie.

Lev

Dnes by si si rozhodne mala dávať pozor na úprimnosť. Svojím názorom by si ublížila blízkym ľuďom, ktorí majú o tebe dobrú mienku. Nechaj si niečo aj pre seba, pretože by si to neskôr mohla ľutovať.

Panna

Bude sa ti dariť v práci a aj doma. Žiadna hádka ťa nečaká. Stráviš príjemné popoludnie so svojimi súrodencami a rodičmi. Vďaka tomu budeš mať šancu prejaviť im lásku.

Váhy

Tvoje pracovné tempo je 120 %. Mala by si spomaliť, lebo týmto spôsobom nedopadneš dobre. Prehnaná zodpovednosť a aktívnosť ti neprinesie ovocie, ale starosti. Dnes by si mala oddychovať a večer stráviť len doma.

Škorpión

Dnes ti budú stáť v ceste prekážky, no nebudú ťažké a hravo ich zvládneš. Stačí, aby si bola vytrvalá a mala trpezlivosť. To ťa dotlačí až do úspešného konca pracovnej doby a neskôr pôjdeš s priateľom na zaslúženú večeru.

Strelec

Čaká na teba prekvapenie, o ktorom už dlho tušíš. V práci si však dávaj pozor, pretože by si sa mohla s jedným kolegom pohádať. Síce nepôjde o nič vážne, no celý deň by si mala zlú náladu. To nechceš.

Kozorožec

Už od rána budeš mať veľa energie. Do práce sa budeš tešiť a všetky pracovné povinnosti si splníš v rekordnom čase. Vďaka tomu pôjdeš skôr domov a užiješ si voľný byt a pohodový večer.

Vodnár

Pamätaj si, že aj keď sa ti niečo nepodarí, nemusíš byť smutná. Všetko zlé sa deje pre niečo dobré. Keby sa ti stále len darilo, nemala by si radosť z úspechu. Ber pozitívne aj negatívne veci, budeš mať oveľa viac radosti v živote.

Ryby

Žiadnym novým kontaktom sa nevyhýbaj. Ak nebudeš hanblivá, môžeš mať už tento týždeň nový vzťah. Najväčšiu pravdepodobnosť stretnutia s nádejným mužom máš práve dnes, preto by si mala byť už od rána pripravená.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.