unsplash/IB Wira Dyatmika

Pre nich krátky flirt nič neznamená. Túžia po dlhodobej známosti. Ak teda aj ty hľadáš presne to isté, podľa znamenia spoznáš, či je alebo nie je vhodný pre vzťah. V tomto článku ti poradíme, aké znamenia zverokruhu sú vhodné práve pre teba. 

Býk

Muž, ktorý sa narodili v znamení Býka, hľadá v živote istotu, čím je spojený aj fakt, že po svojom boku chce mať partnerku na celý život. Ako to už býva, vo vzťahu to občas aj škrípe, avšak Býk to nevzdáva a o svoj vzťah sa stará. Snaží sa, aby sa každý jeden problém vyriešil a všetko sa tak obrátilo k lepšiemu. Toto znamenie sa označuje aj za tvrdohlavé, no za to veľmi emocionálne túžiace po citoch a zázemí.

Rak

Svoju partnerku sa Rak snaží robiť neustále šťastnou. Preto sa hovorí, že toto znamenie je aj znamenie snov, čo sa týka vzťahov. Veľmi dobre vie, čo má jeho polovička rada, pretože jej načúva. Nebojí sa otvorene prehovoriť o problémoch, či starostiach. Partnerovi v tomto znamení je jasné, že chyba vo vzťahu nie je vždy len na jednej strane, ale na oboch stranách. Akúkoľvek nezhodu nerieši s horúcou hlavou, ale snaží sa spory riešiť racionálne. Taktiež je Rak rodinne založený.

View this post on Instagram

My ❤️…

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Panna

Znamenie Panna sa označuje za veľmi lojálne, verné a spoľahlivé. Keď sa do teba muž v tomto znamení zamiluje, ver, že to tak môže byť až na celý život. Svoju lásku dáva dosť najavo. Uprednostňuje, keď sa konflikty vyriešia hneď za horúca. Tak, ako v živote majú radi poriadok, to isté platí aj pre vzťahy.

Váhy

Partner v tomto znamení je zas veľmi citlivý. Svoje chyby dokáže priznať hneď a zaraz. Zo všetkých síl túži po tom, aby jeho vyvolená bola pri ňom spokojná a šťastná, preto sa jej snaží splniť všetko, čo jej vidí na očiach. Ako i predošle spomínané znamenia, aj toto znamenie uprednostňuje dlhodobý vzťah. Krátky flirt nie je nič pre neho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy