instagram/tresnickova/l.bizi1

Česká influencerka, Týnuš Třešničková, je síce krásna a úspešná žena, no v láske šťastie nemá. Jej posledný vzťah len nedávno zverejnila a už je mu aj koniec. 43-ročný podnikateľ Ladislav verejne napísal pravdu o tom, aká Týnuš v skutočnosti je. A slová to veru pekné nie sú!

25-ročná brunetka sa zviditeľnila už pred rokmi ako youtuberka a svoje pôsobenie momentálne mieri na Instagram, ktorý je jedným zo zdrojov jej príjmov. Ľuďom sa dostala do povedomia aj nepríjemnou nehodou, pri ktorej jej v reštaurácii v Turecku spálili časť tela. S priateľom, s ktorým tam vtedy bola už pár netvorí a po jej boku sa údajne objavilo niekoľko ďalších mužov.

Ten posledný, Ladislav Bisenius, po rozchode uverejnil na svojom profile príspevok, v ktorom sa k mladšej ex vyjadruje. Slová sú to priame a tvrdé! Po 3 mesiacoch spoločných vyznaní lásky je teda zrejmé, že šlo o klamstvo.

Prosím vás, síce sme tvorili pekný pár a mali sa radi, ale radšej si prajem, aby som Týnuš nikdy v živote nestretol. Tri mesiace som jej robil fotografa a vymýšľal program, aby jej neupadli sledovatelia, pomohol prečkať ťažké chvíle a to ani nehovorím, že to stálo nezmysel.“ začína text k ich spoločnej fotografii.

Tento človek má rád iba sám seba a všetko prepočítava na peniaze. Myslel som, že ju trošku napravím. Ona vlastne nenávidí ľudí. Vôbec neviem, na čo sa pred vami hrá a že si všetko platí sama? Strašne zlý človek. Tento človek ma podviedol hneď pri prvej príležitosti!“ – to sú ďalšie slová z príspevku, ktoré šokovali snáď všetkých fanúšikov tejto influencerky.

Týnuš venovala tomuto príspevku len jeden príbeh, v ktorom všetko stručne zhrnula.

zdroj: instagram/tresnickova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News