Už je to viac ako dva roky od osudnej nehody v Turecku, kedy YouTuberka a influencerka Týnuš Třešničková utrpela popáleniny na viacerých častiach svojho tela. Trvalo niekoľko mesiacov, kým sa rozhodla o tomto okamihu rozprávať, no dnes už s tým nemá problém.

Jazvy má nielen na tvári, ale aj krku a rukách. Týnuš je nádherná žena, ktorá je rada upravená a dbá na svoj dokonalý make-up. Po dlhšom čase ale zverejnila na Instagrame fotku bez filtrov, na ktorej je nenalíčená, len s umelými mihalnicami.

Na kráse jej to neubralo, skôr naopak. Týnuš to pristane aj bez make-upu a sama priznala, že postupom času sa nenalíčená cíti čoraz komfortnejšie. Je to podľa jej slov aj tým, že už sa cíti psychicky vo väčšej pohode, všetko sa hojí lepšie a aj to vyzerá lepšie.

„Niektoré jazvy sú síce stále naružovelé, mám pigmentové škvrnky po tom, ako sa koža hojila, ale som to ja a nikdy nebola chvíľa, kedy by som sa nemala rada. Naopak, sebaláska ma poháňa vpred, aby som sa o seba starala a aby sa pleť stále zlepšovala. Ten pokrok toho, ako som vyzerala pred rokom, je obrovský. Je to síce ešte dlhá cesta, ale to vy ste obrovskou motiváciou, ktorá ma poháňa. Takže ďakujem za tie milé správy a komentáre, znamená to pre mňa veľa,“ napísala Týnuš na svojom profile.

Pokrok je naozaj viditeľný a Týnuš vyzerá každým dňom čoraz lepšie. Pokojne by mohla pridávať takýchto fotiek bez make-upu aj viac, nemyslíš?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.