Instagram/tresnickova

YouTuberka a influencerka Týnuš Třešničková má ďalší dôvod na radosť. Splnil sa jej veľký sen v podobe nového bývania. Na svojom kanáli na YouTube sa pochválila videom, v ktorom urobila fanúšikom prehliadku svojho bytu. Nejde ale o žiadny ďalší podnájom, byt si kúpila sama za svoje zarobené peniaze. Už čoskoro tak bude bývať vo vlastnom.

Týnuš momentálne žije v podnájme a ide o menší byt. Ako vo videu sama priznala, už jej začínal byť dosť malý, preto zatúžila po niečom väčšom. Keďže posledné roky poctivo makala, zarobila si dosť peňazí na to, aby si mohla vytvoriť svoje vlastné bývanie. Rozhodla sa pre obrovský a priestranný byt, ktorý si chce zariadiť podľa svojich predstáv.

Nie je na to úplne sama, pretože jej pomáha architektka, s ktorou už stihli vytvoriť návrhy a vizualizácie toho, ako by mal výsledný byt vyzerať. A pôjde o naozaj nádherné a luxusné bývanie. Pri bytovej prehliadke vo videu ukázala aj spomínané vizualizácie, aby si fanúšikovia mohli lepšie predstaviť, ako to tam bude všetko vyzerať.

Zároveň chcela inšpirovať ostatné ženy, aby sa nebáli plniť si svoje sny, aj keď by to mali urobiť samy bez partnerov. Týnuš síce nedávno odhalila, že má priateľa, no ten žije v Taliansku. Nepôjde teda o spoločné bývanie, byt bude pripravovať a zariaďovať predovšetkým pre seba. Dôležitou súčasťou bude aj obrovský šatník, keďže má pomerne veľa oblečenia a rôznych doplnkov.

Ak rada sleduješ zariaďovanie bytov, už čoskoro sa môžeš tešiť na viac detailov. YouTuberka prezradila, že fanúšikovia si to sami pýtajú, preto určite bude informovať o pokrokoch. Z tejto novinky sa nesmierne teší a to nadšenie na nej môžeš vidieť aj vo videu.

Chcela by si bývať v takom dokonalom luxusnom byte?

Takto by mal vyzerať nový byt Týnuš

zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková

zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková

zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková
zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková

zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková
zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková
zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková

Pozri si celé video, v ktorom urobila byt tour

Zdroj: YouTube/Týnuš Třešničková

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News