YouTube/Badura Twins

Každá z nás už mala ten deň, keď naše vlasy potrebovali akútny refresh so šampónom a vodou, no nedostatok času, lenivosť, či jednoducho príliš rýchlo mastiace sa vlasy boli príčinou, že sme do sveta museli vyraziť s nepríjemným pocitom. Našťastie, ako ženy už poznáme mnoho trikov a tipov, vďaka ktorým sa vieme v priebehu chvíle vyšvihnúť z 0 na 100.

Či sa už ponáhľaš do školy alebo práce, či musíš nečakane vyjsť z domu a na sprchu nie je čas. Pomocníkom na nezaplatenie je suchý šampón, no lepší efekt docieliš, ak zvolíš aj vhodný účes, ktorým sa dajú neumyté vlasy pekne a jednoducho zamaskovať. Drdol či chvost je však taká klasika, že tým nikoho neoklameš.

Nemusíš si lámať hlavu nad tým, aký iný účes vymyslieť, aby si zakryla to, čo chceš a zároveň vyzerala trendy a upravene. My ti totiž prinášame naše obľúbené tutoriály, v ktorých nájdeš hneď niekoľko účesov na inšpiráciu, dokonca aj s návodom krok za krokom. Sprav z mastnej hrivy základ na to, aby si sa so svojím lookom vyhrala zakaždým inak.

Ktorý účes zvolíš namiesto drdolu najbližšie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty