Možno si už mala viackrát zlomené srdce a možno si si povedala, že už nikdy nedovolíš nikomu, aby ťa opäť ranil. Dobrou správou ale je, že pre každú z nás existuje tá pravá, tá vyvolená osoba, s ktorou môžeme prežiť lásku nášho života, ktorá nás pohltí celé celučičké. Dôveruj, keď ti povieme, že si ju zaslúžiš. Medzi najčastejšie znamenia, podľa ktorých vieš, že už čoskoro stretneš lásku tvojho života, patria nasledovné…

Romantické sny

To, čo sa môže stať skutočnosťou, sa môže stať najprv v tvojich snoch. I keď možno si po prebudení nebudeš pamätať všetky detaily, ostane ti neuveriteľne krásny pocit, ktorý ti vydrží veľmi dlho a vždy, keď si na to spomenieš, tvoje telo sa bude chvieť od pocitu šťastia. Veru, aj úsmev ti to na tvojej krásnej tvári vyčaruje.

Nové príležitosti

Zrazu cítiš, že si pripravená privítať novú lásku. To ťa motivuje k tomu, aby si sa začala otvárať novým možnostiam a príležitostiam, kde by si mohla stretnúť nových ľudí. Dokonca je i veľká pravdepodobnosť, že sa na teba začnú valiť pozvania na rôzne spoločenské stretnutia od našej rodiny či priateľov. Preto sa neboj vykročiť z komfortnej zóny a spoznávaj okolo seba, čo sa ti núka. Totižto túžba vyhľadávať nové príležitosti môže byť znamením z tvojho podvedomia, ktoré sa túži vyslobodiť z toho pohodlného väzenia a jednoducho chce ti pomôcť nájsť lásku tvojho života.

Energia

Silu lásky začne pociťovať najprv duša, čo vedie k pozitívnemu nabudeniu bez toho, aby si to dotyčný priamo, či vedome uvedomil. Len čo ráno vstaneš z postele, hneď cítiš príliv energie, hoci prednedávnom tomu bývalo trochu inak. A tiež často pociťuješ šťastie, i keď na to nemusíš mať žiaden zvláštny dôvod. Zhrnutie, všetky tieto znamenia ti prezrádzajú, že ten pravý tam niekde nablízku na teba už čaká. Preto neboj sa opäť zamilovať. Predošlé nie šťastné konce ešte neznamenajú večné zatratenie lásky.

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.