Blíži sa rok 2019 a ty už určite premýšľaš nad tým, ako stráviť Silvester. Zober svoju polovičku na tie najromantickejšie miesta na svete a oslávte koniec roka tak, ako sa patrí. Je len na vás dvoch, či sa rozhodnete oslavovať na romantickej večeri alebo usporiadate poriadnu párty, mali by ste si však vybrať to správne miesto. Takýto zájazd je skvelým tipom na vianočný darček, pokiaľ ho ešte nemáš. Tu je 5 miest, ktorými sa môžete inšpirovať:

Benátky, Taliansko

Ak rozjímaš nad predstavou plavby na gondole so svojou životnou láskou, tak toto romantické talianske mesto je pre vás dvoch ako stvorené. Ráno začnete skvelým výletom a prezeraním pamiatok, potom si  v luxusnej reštaurácii pochutnáte na miestnych špecialitách a večer si dáte romantickú prechádzku popri pláži. Nezabudnite sa novoročný ohňostroj!

Catalina Island, Kalifornia

Ostrov Catalina Island leží na pobreží Kalifornie a pre páry, ktorú chcú najmä objavovať, je tým pravým klenotom. Môžete si dopriať spoločný oddych pri bazéne v hoteli alebo objavovať prírodné krásy mesta. Rôzne hotely na tomto mieste majú pre vás ponuku masáží, skvelým jedlom mnoho iného.

zdroj: unsplash.com

Savannah, USA

Toto mesto rozhodne stojí za to, aby ste ho spoločne navštívili počas osláv Nového roka. Je totiž jedným z najkrajších miest v Spojených štátoch a je skvelou voľbou pre tých, ktorí nemajú hlboko do vrecka. Doprajte si romantickú večeru v reštaurácii, párty až do rána v tých najprestížnejších kluboch či skvelý relax na hoteli.

Napa Valley, Kalifornia

Pokiaľ ty aj tvoja polovička milujete víno, mali by ste si na Nový rok pripíjať vo vinárskej oblasti Napa Valley. Táto lokalita je ako stvorená pre páry, ktoré si chcú štrngať s tým najlepším vínom v oblasti a kochať sa výhľadom na tie najkrajšie prírodné scenérie. Tiež si môžete rezervovať miesto na New Year’s Eve Wine, ktorý v sebe zahŕňa štvorchodové gurmánske jedlo, trojhodinovú cestu celým mestom či skvelú zábavu na rozličných večierkoch až do rána.

zdroj: unsplash.com

Budapešť, Maďarsko

Ak chcete ty a tvoj partner osláviť príchod Nového roka v novom štýle, potom by ste mali zvážiť oslavu v Budapešti. Máte to v podstate len na skok, no zažijete jednu z tých najlepších osláv Nového roka v živote. Popri plavbe na Dunaji si vychutnajte dobrý koktail a v neskorých večerných hodinách to roztočte na zábave na lodi.

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.