unsplash/Sam Manns

My ženy nie sme vôbec náročné! K životu potrebujeme len zopár veci, medzi ktoré rozhodne patrí poriadne skvelá, a rovnako strelená ako sme my samé, kamarátka. Kamarátka, ktorá je tu pre nás vo chvíľach, kedy nám je najlepšie, ale aj v tých najhorších momentoch v našich životoch. Kamarátka, ktorá bude s nami kráčať navždy. Koniec koncov, veď najlepšia kamarátka, to je ako rodina. Vieš, ako zistíš, že ty máš jednu takú po svojom boku?

Je úplne jedno, či je polnoc a či deväť hodín ráno, hocikedy si zavoláte a vyžalujete sa jedna druhej. Lebo obe viete, že sa navzájom podržíte, že budete zdielať spoločnú radosť, či smútok. Od prírody je žena klebetnica a má veľkú tendenciu všetko vytárať. Takže ak aj na vás dve príde slina klebetiť, viete, že to ostane len medzi vami, pretože nechcete stratiť vzájomnú náklonnosť. Skutočné priateľstvo je založené najmä na dôvere, ktorá sa vždy preverí práve tajomstvami.

Nikdy sa nenecháte v nepríjemnej situácii. Keď sa na niečom dohodnete, tak to platí. A tohto sa držíte aj vtedy, keď jednu z vás pozve na rande ten najkrajší muž pod Slnkom. Ohovárate sa? Nikdy. Akýkoľvek problém si vysvetlíte zoči voči. Veď preto je aj pochmúrny deň zrazu tak krásny. Možno jedna z vás ešte nemá priateľa alebo je nespokojná v práci, ale nikdy si nezávidíte. Ba naopak, keď sa darí jednej, tešíte sa, akoby ste to mali obe. Vždy si totižto prajete len to najlepšie.

A čo je azda najkrajšie medzi vami, beriete sa také, aké ste. Nesnažíte sa meniť, ako sa obliekate, čo počúvate, ani akí sa vám páčia muži. Rešpektujete sa i napriek tomu, že ten jej je na míle vzdialený od toho tvojho. Preto ste stále kamarátkami. Čo viac si od dobrej priateľky môžeš želať? Ak si takú stretla, buď za ňu vďačná. Vychutnávajte si plnými dúškami spoločné chvíle, nie každý  ma totiž to šťastie…

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating