Kedy naozaj vieš, že svoju kamošku môžeš naozaj nazývať tou najlepšou? Závisí to od času, koľko spolu trávite? Od tajomstiev, ktoré si prezradíte? Alebo to tkvie v niečom úplne inom? I keď je každý vzťah dvoch priateliek iný a výnimočný, ak tá tvoja robí týchto 7 vecí, môžeš si byť istá, že je to kamoška na život.

1. Na rovinu ti povie, že v tých šatách vyzeráš zle. Nechce totiž, aby si jej robila hanbu. Žartujeme, je k tebe predsa iba naozaj úprimná.

2. Ona je tá, ktorá ti zavolá, keď si na naozaj zlom rande, že potrebuje tvoju pomoc. Alebo nakričí na toho neodbytného chalana, čo ti nechce dať v bare pokoj. Jednoducho, kryje ti chrbát pred mužmi, čo si ťa nezaslúžia.

3. Naleje ti pohár vína bez toho, aby sa opýtala, či máš chuť. Lebo ona vie, že máš, a že ho naozaj potrebuješ.

4. Keď jej zavoláš o 4.00 ráno, dvihne ti, aj keby čo bolo. Nikdy ťa totiž nenechá v štichu. 

5. Správa sa milo k tvojej rodine, pretože ich má rada a privlastňuje si ju. Ona je tá, o ktorej si tvoji rodičia myslia, že je jedno slušné a milé dievča, ktoré ťa neskazí. Nuž, nevedia, že ty občas kazíš ju.

6. Uťahuje si z teba, pretože vie, že si to iba ona môže dovoliť. Na ňu sa nepohneváš, keď na teba vytiahne tajné zbrane.

7. Ale hlavne, vždy ti dá úprimnú radu, podporuje ťa a bojuje spolu s tebou za šťastie. Pretože ti to naozaj praje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.