instagram/nastjastasia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nájsť lásku, ktorá by vydržala do smrti, chce každý z nás. Nie je to však také ľahké, ako by sa mohlo zdať. Vzťah si vyžaduje veľa práce, ktorú mnohí ľudia odmietajú a tak niektoré partnerstvá upadajú do stereotypu.

Ak chceš nájsť svoju osudovú lásku, nestačí pracovať už na konkrétnom vzťahu, pracovať musíš ešte predtým a to na SEBE.

Buď spokojná so svojím životom a nájdi svoje vlastné šťastie

Nemôžeš si hľadať vzťah s cieľom, že za teba vyrieši tvoje problémy. Keď si nájdeš priateľa, nestane sa žiadny zázrak a tvoje problémy tu stále budú. V živote si musíš nájsť niečo, čo budeš milovať ešte predtým, než budeš milovať pána dokonalého. Môže ísť o úplné maličkosti – kurz prípravy kávy, čítanie, cvičenie, vzdelávanie sa, kurz cudzích jazykov, tancovanie, turistika… len rob niečo, čo ťa napĺňa a prináša radosť. Keď budeš žiť spokojný život, tak ti všetko bude dávať zmysel a osudový muž sa ukáže.

Pracuj na sebe a veľa ponúkaj

Pokiaľ chceš nájsť svoju životnú lásku, určite máš zoznam nejakých kvalít, ktoré by mal mať tento muž. Zamysli sa nad nimi a najprv na nich popracuj ty. Ako sa hovorí – akceptujeme len takú lásku, o ktorej si myslíme, že si ju zaslúžime. Keď budeš mať mužovi čo ponúknuť, dá ti aj on toho veľa. Do života si „pritiahneš“ len takého muža, ktorý ti bude podobný a bude mať rovnaké kvality ako ty.

Buduj si sebavedomie a osobnú slobodu

Aby si si potom svoju osudovú lásku udržala, vo vzťahu by si nemala byť príliš žiarlivá a rozhodne by si nemala brať mužovi jeho vlastnú slobodu. Buduj si zdravé sebavedomie ešte kým si nezadaná, aby si neskôr ostatné ženy nevnímala ako konkurenciu, ale ako podporu a motiváciu sa zlepšovať. Taktiež sa snaž tráviť čas so svojimi priateľkami, aby si vo vzťahu nebola závislá na priateľovi a dopriala mu čas s kamarátmi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife