instagram.com/joancarolphotography

Existuje naozaj priateľstvo medzi mužom a ženou? Úprimne, neexistuje jednotná odpoveď, na ktorej by sme sa všetci zhodli! Niekto sa prikláňa, že áno, je to možné, naopak, niekto tvrdí, že vždy sa to zvrhne na niečo hlbšie…

Vo väčšine prípadov to minimálne z jednej strany prestane byť len priateľstvo a dotyčný alebo dotyčná začne pociťovať niečo viac. Dokáže z toho vôbec vzniknúť plnohodnotný vzťah?

Čo si budeme klamať, udržať si priateľstvo medzi mužom a ženou naozaj len na rovine priateľstva a ničoho iného je zložité. Už len z toho dôvodu, že trávia spolu voľný čas, vedia o sebe takmer všetko, poznajú sa navzájom a sú k sebe úprimní.

Na začiatku obom koluje v hlave, že až príliš si vážia priateľstvo, že ho nechcú riskovať, no stačí zlomový okamih a je to tam. Jeden z nich môže pociťovať niečo hlbšie, a keby len jeden, možno obaja!

Možno ťa zaujíma, či je to správny krok. Nikto nemôže vedieť stopercentne, čo je správne a čo nie, Ale prečo nedať tomu šancu? Ty sama najlepšie vieš, čo chceš. Hovorí sa, že z najlepších kamarátov bývajú najlepší partneri, lebo práve oni sa dostali do štádia, že sa nehanbia za svoje identity. Ešte raz, tak prečo to neskúsiť? Zároveň vzťah medzi najlepšími priateľmi je tiež plný smiechu a dobrej nálady.

Obaja viete, že spolu dokážete tráviť kopec času, rozumiete si, čo sa vo vzťahu naozaj zíde a viete, aký program toho druhého bude baviť. Navyše sa pred sebou nemusíte nijak hanbiť, pretože ste sa pravdepodobne ocitli už vo viacerých trápnych situáciách. Nemáte pred sebou žiadne tajomstvá a o tom druhom viete fakt všetko.

Ďalšie veľké plus, viete, aké plány do budúcnosti mal ten druhý a teraz tieto plány môžete spojiť dokopy. Takýto vzťah je naozaj ako z romantického filmu a nie každá žena má šťastie ho vo svojom živote zažiť. Nevzdávaj sa tejto radosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating