Žena sa smeje
Pexels/Wesley Carvalho

V našich minulých článkoch si sa mohla dočítať o tom, akí sú ideálni partneri pre ohnivé, vodnézemské znamenia. Zostáva už len posledný živel a ním je vzduch, teda vzdušné znamenia zverokruhu. Chceš vedieť, aký partner sa k nim hodí najviac? Čítaj ďalej.

Vzdušné znamenia

Medzi vzdušné znamenia patria ľudia, ktorí sa narodili v znameniach Blížencov, Vodnára a Váh. Veľmi jednoduchým opisom by sa o nich dalo tvrdiť, že sú nezastaviteľní. Potrebujú cítiť stále nový vietor v plachtách a neradi sa nudia. Stereotyp je niečo, čoho sa boja. Rýchlo sa hýbu, neradi zostávajú dlho na jednom mieste, sú veľmi priateľskí, zvedaví, inteligentní a empatickí.

Keď ťa niečo trápi, obráť sa na nich a hneď sa budeš cítiť lepšie. Zachovajú si chladnú hlavu a s problémom ti poradia najlepšie. Avšak, niekedy sú leniví, nechce sa im pracovať, nemajú stálych priateľov a vedia, že nemajú žiadnu trpezlivosť.

Aký partner je pre nich ideálny? Ten, ktorý sa narodil v znamení Raka, Škorpióna a Rýb. Tieto znamenia majú ako živel vodu, preto tým vzdušným prinesú trochu viac pokoja, rozvahy a budú sa pri nich cítiť istejšie. Na druhej strane, vodné znamenia potrebujú dobrodružstvo, iné myšlienky a rozptýlenie. Vzdušné znamenia im to zabezpečia.

V tomto vzťahu zavládne okamžitá harmónia, lebo títo dvaja ľudia sa hneď pochopia a padnú si do oka. Nebudú si robiť naprieky, všetky hádky vyriešia komunikáciou, a aj keď sa pohádajú, udobria sa v posteli. Pre nich neexistuje nič lepšie než vzájomná blízkosť a nežné dotyky.

Ak si Blíženec, Vodnár alebo v znamení Váhy, mala by si si uvedomiť, že ti chýba zodpovednosť a trpezlivosť, ktorú môžeš skutočne získať len pri vodných znameniach.

Bez nich by bol tvoj život stále chaotický a cítila by si sa v ňom stratene. Daj si však pozor na to, aby ťa nestiahli dole, lebo medzi negatívne vlastnosti vodných znamení patrí napríklad podráždenosť, náladovosť a roztržitosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy