unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ak ide o lásku a vzťahy, niektorých z nás je potrebné presviedčať dlhšie. Existujú však znamenia, ktoré milujú už len samotný pocit zamilovanosti – motýle v bruchu a vzrušenie z nového vzťahu. 

Podľa astrologičky za to môže rozloženie hviezd, ktoré vplýva na to, že niektoré znamenia sa zaľúbia oveľa ľahšie a rýchlejšie – jednoducho milujú romantiku a ten čas prvotnej zaľúbenosti, kedy je všetko nové a dokonalé. Toto sú 4 znamenia, ktoré k nim patria!

1. Váhy

S vládnucou planétou Venušou niet divu, že Váha s vyslovením tých známych dvoch slov neotáľa. Bezhlavo sa zaľúbiť dokáže už po treťom rande. Zbožňuje ten pocit milovať a byť milovaná. V láske a romanci narodená žena v znamení Váh si chce nájsť partnera vždy a rýchlo, bez ohľadu na to, či je pre ňu naozaj ten pravý.

2. Ryby

Ryby pocity prežívajú intenzívnejšie. Vedia, že v mori je veľa rýb a tak si chcú čo najskôr uloviť tú svoju. Ich planétou je Neptún, ktorý ovláda ich fantáziu. Hneď ako sa taká Ryba zamiluje, už sníva o svadobných oznámeniach. Takéto rýchle zaľúbenie sa však môže stať problémom. Múdra žena v tomto znamení si musí dobre premyslieť, či do vzťahu nejde skutočne príliš zhurta.

3. Blíženci

Špecialitou Blížencov je flirtovanie. Dokážu sa zamilovať už po jednej plnohodnotnej konverzácii. Je však ťažké dostať ich až k zásnubám, pretože vo vzťahu dokážu rýchlo podľahnúť nude a znova hľadajú niekoho, kto ich bude baviť, aby sa vrhli do nového vzťahu. Pri človeku, ktorý im sedí už pri prvej debate počujú v hlave svadobné zvony, ale aby sa tak stalo, musia si sedieť na 100%.

4. Rak

Rak by bol rád, keby skočil od zoznámenia sa s niekým novým  priamo do postele. Hľadá si lásku, ktorá bude trvať večne. Ak to vo vzťahu iskrí a vie, že jeho pocit ho neklame, rýchlo sa stratí v plnohodnotnej láske. Nemá žiaden záujem o krátky flirt, pre Raka existujú iba vážne vzťahy.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating