Si pripravená zistiť, čo ti prinesie jeseň? Tak čítaj ďalej.

Baran

Naučíš sa, že krása premeny a tých najlepších vecí je v tom, že potrebujú čas. Že najkrajšie veci sa dejú po ceste do cieľa, nie na jeho konci.

Býk

Naučíš sa, že tešiť sa z maličkostí je tá najlepšia vec na svete. Zistíš, že aj keď sa ti nepodarí jedna vec, stále je to iba maličkosť a máš milión šancí to zmeniť a zažiť lepšie veci.

Blíženci

Naučíš sa nasledovať svoje srdce. Nie vždy sa dá niečo vyriešiť rozumom a tak, ako si bola naučená. Hľadaj vždy to, čo ti radí srdce.

Rak

Naučíš sa byť v pohode s tým, že nie každý ťa môže milovať rovnakým spôsobom, ako miluješ ty jeho. Si trochu citlivejšia a veci viac prežívaš, no je to v poriadku.

Lev

Naučíš a dozvieš sa, akú hodnotu máš. Zistíš, že trápiť sa pre niekoho, kto ti zlomil srdce, ti za to nestojí a že máš celý život ešte pred sebou.

View this post on Instagram

@stephsa #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Panna

Dozvieš sa, že je príliš ťažké pracovať na 200 % a popritom sa ešte aj starať o rodinu. Naučíš sa aj to, aký pokoj ti do života prinesie pár minút dennej jogy a pokoja.

Váhy

Naučíš sa, že vytváranie sporov neprinesie nič dobrého. Spolu s tým začneš robiť veci lepšie, s pokorou a radosťou.

Škorpión

Dozvieš sa, že bez dôvery nemôže vzniknúť láska. Na jeseň sa dozvieš aj to, aké je dôležité nechať prísť ľudí do tvojho vnútra a dať im vieru. Je to nevyhnutnosť aj pre tvoje ďalšie vzťahy.

Strelec

Dozvieš sa, že je v poriadku, ak si sa na svojej ceste životom stratila. Že je v poriadku občas odbočiť, oddýchnuť si a potom sa posunúť dvoma krokmi dopredu.

Kozorožec

Naučíš sa, že v práci nemusíš zažiť len úspech a realita je niekedy aj to, že sa ti veľa vecí nepodarí. Chce to len vytrvalosť.

Vodnár

Naučíš sa, že je v poriadku cítiť všetky veci okolo a aj to, že je v poriadku veci cítiť do hĺbky. Nemusíš svoje city skrývať.

Ryby

Dozvieš sa to, že obchádzanie a vyhýbanie sa problémom ich nevyrieši. Tvoje problémy si ťa počkajú, takže sa im nesnaž vyhýbať.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.