Máme v génoch neustále riešiť medziľudské vzťahy. Ten, ktorý hovorí, že je mu to jedno, či dokonca, že sú mu ukradnuté… Klame. Človek, je tvor spoločenský. Všetci ich potrebujeme k životu. My ženy, vnímame všetko inak. To je mužom, hádam, celkom jasné. Áno, áno, ženy sú z Venuše a muži z Marsu. Ženy sú nerozhodné a nikdy nevedia presne, čo chcú. Všetko nám trvá nadpozemský čas a pokiaľ, sa zaľúbime a sklameme, sme schopné spraviť na Zemi 3. svetovú. Muži sú rovnako komplikovaní. Ak nejaká žena tvrdí, že nie sú, tak zrejme nikdy nemala žiaden plnohodnotný vzťah. Ty, ktorá čítaš práve tento článok mi dáš určite za pravdu, že jednu vec máme všetci spoločnú. Čas.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Každý máme subjektívny pohľad na čas. Niekto ho má málo, niekto veľa a niekto iba predstiera, že ho nemá. V skutočnosti celý čas závisí len a len od tvojich priorít. Nikto nie je nikdy natoľko zaneprázdnený aby si nenašiel 30 sekúnd na odpísanie ti. Pokiaľ, niekomu na tebe záleží a chce s tebou ten čas tráviť, i keď len hodinu, on si ju nájde.

Veľakrát sa až smejem na tom s akými problémami za mnou zvyknú chodiť ľudia. Napríklad: ,,Minulý piatok neprišiel pretože mu do toho zrazu niečo prišlo, predtým týždeň si zlomil ruku tak mi ani odpísať nemohol a predtým týždeň mu padol na auto meteorit. Ale ja viem, že ma miluje a zaujímam ho.“ Hey girl alebo hey boy, ak ten človek chce, tak sa ozve. Všetko ostatné sú iba hlúpe, primitívne výhovorky. Nie je nič medzi. 

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Ak nevidí to aká si fajn už len tým, že ťa skutočne zaujíma. Pretože povedzme si pravdu na svete je cez 7 miliard ľudí, tak ho pošli kade – ľahšie. Rovnako ak si ty slušný, vtipný a milý muž a ona má stále tie svoje výhovorky, nechaj to tak. Nestojí ti za to. Už len ak máš tie kvality, ktoré som práve vymenovala, som si istá, že každá normálna žena o teba prejaví záujem.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating