ľudia a znamenia

Rodina je jedna vec a spoločnosť tá druhá. Obe strany ťa však môžu vnímať inak. Vieš, ako ťa vnímajú ľudia podľa tvojho znamenia? Zatiaľ, čo rodina a blízki ľudia ťa vždy vychvália a nebudeš od nich počuť jedno zlé slovko, spoločnosť pri tebe nemusí šetriť kritikou a nepríjemnými slovami.

Chceš sa dozvedieť, ako ťa vnímajú iní ľudia na základe tvojho znamenia zverokruhu? Čítaj ďalej a dozvieš sa to.

Ohnivé znamenia

Medzi ohnivé znamenia patria Baran, Lev a Strelec. Títo ľudia sú veľmi odvážni, divokí a neboja sa púšťať do neznámych vecí. Spoločnosť ich vníma ako vášnivých a búrlivých, lebo niekedy nehrajú podľa pravidiel a často sa púšťajú do spontánnych vecí.

Avšak, vždy sa pri týchto znameniach dobre zasmejú, lebo majú zmysel pre humor a vynikajúci situačný humor. Pokiaľ nejde o život, neberú niečo vážne, lebo by sa iba stresovali, a to im teda neprospieva. Často ale druhým prekáža, že sú výbušní, žiarliví a netrpezliví.

atraktívne vlastnosti
zdroj: Pexels/Mathilde Langevin

Vodné znamenia

Ďalšie znamenia sú Rak, Škorpión a Ryby. Týchto ľudí ovláda živel voda, preto sa radia k tým pokojnejším, umelecky založeným a citlivým. Spoločnosť ich vníma ako večných snílkov a naivky, lebo títo ľudia bývajú často zraniteľní, smutní a keď ich niekto nahnevá alebo nepochopí ich city, sú podráždení. To ľuďom asi najviac prekáža. Taktiež aj ich urážlivosť.

Vzdušné znamenia

Medzi vzdušené znamenia sa radia Blíženci, Váhy a Vodnár. Keď si narodená v jednom z týchto znamení, pravdepodobne si nespútaná, túžiaca po nových dobrodružstvách a neobsedíš na jednom mieste. Si aktívna, rada sa zapájaš do dobrovoľných činností a máš veľa priateľov.

Spoločnosť však vzdušné znamenia vníma ako ľudí s nestálosťou, zasnenosťou, často ich považuje za nesmelých a bezcitných. Najviac druhým prekáža, aké dokážu byť tieto znamenia nepozorné a lenivé. Keď sa im nechce, jednoducho to neurobia a basta.

Zemské znamenia

Kozorožec, Panna a Býk. To sú zemské znamenia, ktoré majú stále názory, sú spoľahlivé a realistické. Ak si sa narodila v jednom z týchto znamení, spoločnosť ťa možno vidí ako osobu, ktorá má nechuť k zmenám, bojí sa urobiť prvý krok a je hanblivá.

Najviac môže ostatným ľuďom prekážať, že zemské znamenia sú často puntičkárske, majú zmysel pre perfekcionizmus a keď niečo nie je na 100 % tak, ako si oni predstavujú, všetko je zle a upadnú do ľahkého stresu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy