Dara Rolins s rodinou

Slovenská spevácka diva, Dara Rolins, sa krátko po svojich 50. narodeninách dočkala prevratnej udalosti. Na svoje konto si pripísala ďalší úspech a teší sa z nominácie v prestížnej ankete Slovenka roka 2023. Svoje pocity opísala pre Nový čas.

Nie je to tak dávno, čo sme ti písali o Darinej veľkolepej oslave narodenín. V podstate ich mala hneď niekoľko. Najprv ich oslávila spoločne so svojím partnerom, českým futbalistom Pavlom Nedvědom, ktorý mal tiež 50. Na luxusnú párty v Taliansku pozvali blízku rodinu a priateľov a nemohla tam chýbať ani tehotná Dominika Cibulková.

Dara a Pavel
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Potom Dara avizovala, že svoje okrúhle jubileum oslávi ešte v spoločnosti všetkých svojich fanúšikov na obrovskom koncerte. Ten uchvátil celé Česko a Slovensko, no vstupenky nevyšli na každého. Preto sa speváčka rozhodla, že zorganizuje ešte jeden pre tých, ktorí z nejakého dôvodu do O2 arény nemohli prísť.

Dara Rolins sa teší ďalšiemu veľkému úspechu

Po tomto úspechu sa Dare dostalo ďalšej pocty. Bola nominovaná do prestížnej ankety Slovenka roka. Pre slovenskú hudobnú divu je to premiéra. Za svojich 50 rokov totiž ešte nedostala žiadne ocenenie. Čoskoro sa to ale môže zmeniť.

Speváčku nominovali na Slovenku roka 2023 v kategórii umenie a kultúra spolu s opernou speváčkou Slávkou Zámečníkovou a sochárkou Janou Brisudovou.

Dara Rolins
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

„Každá podobná udalosť je, samozrejme, pocta a poteší. Už samotná nominácia je pocta,“ povedala nadšená Dara Rolins Novému času. „Vyzerá to tak, že sa mi to tento rok k tej 50-ke všetko pekne zišlo. Vyzerá to na celkom dobrý rok,“ dodala na záver známa blondínka.

K tomuto veľkému úspechu Dare srdečne blahoželáme aj my a veríme, že to nezostane iba pri nominácii a cenu vo svojej kategórii vyhrá.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News