Rytmus Dara
Instagram/rytmusking, dararolins_vermi

Speváčka Dara Rolins a raper Patrik Vrbovský sa po svojom rozchode z pochopiteľných dôvodov dlhé obdobie nekontaktovali. V januári tohto roku však prišlo obrovské prekvapenie. Bývalí partneri sa spolu objavili na jednom pódiu a zdá sa, že tak nespravili naposledy. Rytmusov kolega Ego v rozhovore pre Markiza.sk prezradil viac.

Dara Rolins na začiatku tohto roka odpálila v pražskej O2 Arene najväčší koncert kariéry. Lístky na šou vypredala za pár dní a fanúšikovia svoje peniaze, ktoré zaplatili za lístky, určite neoľutovali. Okrem hudobných vystúpení na svetovej úrovni sa stali aj svedkami opätovného stretnutia hviezdy večera s raperom Rytmusom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Expartneri si spolu zaspievali svoj duet Party DJ, ktorým všetkým prítomným i ľuďom sledujúcim iba videá na sociálnych sieťach spôsobili zimomriavky. Keďže už o pár dní sa bude O2 Arena opäť otriasať v základoch, tentokrát vďaka 20-ročnému jubileu skupiny Kontrafakt, núka sa otázka, či aj tu odznie spomínaný hit v podaní Dary a Rytmusa.

Rytmus a Dara opäť spolu na pódiu?

Odpoveď priniesol v rozhovore pre Markiza.sk Paťov dobrý kamarát a kolega Michal Straka alias Ego, ktorý však prezradil aj niečo viac. „To akože ti poviem internú vec. A to jest, že Dara sa bude hodiť až na sólo Rytmusove,“ prekvapil raper. Či je informácia tajná alebo verejná, Ego nevie, no podľa jeho slov mu o nej hovoriť zatiaľ nikto nezakázal.

„Nepočul som jej meno v súvislosti so šou Kontrafakt,“ doplnil autor najväčšieho slovenského letného hitu Žijeme len raz. Účasť krásnej blondínky sa vraj skloňovala len pri zmienenom Patrikovom samostatnom koncerte, ktorý je pravdepodobne v štádiu príprav.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kuba Ks (@kskuba__production)

Zdroj: Markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News