Dara Rolins

Dara Rolins oslavovala svoje jubileum niekoľko mesiacov, pričom najväčšia párty nastala vo vypredanej pražskej O2 Arene. Ak si životný koncert československej divy zmeškala, nevadí. Speváčka oznámila na Instagrame ďalší termín.

Pri príležitosti 50. narodenín pripravila Dara Rolins sebe aj fanúšikom obrovský darček. Spolu so svojím 320-členným tímom odpálila v januári svetovú šou, o ktorej sa hovorilo ešte dlho.

Návštevníci veľkolepého koncertu si z Prahy odniesli nezabudnuteľný zážitok, o ktorom sa hneď vtedy mnohí vyjadrili, že by si ho radi zopakovali. A keď jednotlivé vystúpenia obleteli internet, zástup záujemcov o ďalší koncert sa rozšíril raketovou rýchlosťou. Bolo teda rozhodnuté.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Ja som teraz dohovoril s Darou Rolins. A Dara mi povedala, že oukej. Že Dara 2 môže byť. Nemáme ešte termín, a vlastne si myslím, že to nie je ani dôležité. Ale Dara 2 bude. Pre tých, čo to nevideli, pre tých, čo nezohnali vstupenky,“ oznámil vo februári moderátor Leoš Mareš, ktorý na blondínkinej životnej udalosti spolupracoval. Slováci a Česi ostali nadšení a čakali už len to, kedy speváčka odhalí dátum.

Konkrétny deň stále neprichádzal, pričom nedávno prebehla médiami správa, že Leoš a Dara majú byť pohádaní. Nádeje na ďalšiu nablýskanú šou tak začali padať. Až sa v stredu večer prihovorila obľúbená kráska na svojom Instagrame s obrovskou novinkou.

Dara Rolins vystúpi opäť v O2 Arene

Dara 2 bude. Bude 27. januára 2024, takže skoro do roka a do dňa, a ja budem najšťastnejšia, keď si to so mnou dáte zas. Alebo po prvýkrát, to už je na vás,“ prekvapila Rolins s úsmevom na tvári. Dara sľubuje nových hostí a dokonca aj nové pesničky. Bude to vlastne úplne nová šou,“ skonštatovala šťastná hviezda vo svojom videu. Uviedla tiež, že vstupenky budú čoskoro v predaji.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News