instagram.com/teddysphotos

Anglický Ed Sheeran si plánuje dať koncertnú pauzu. Spevák uviedol, že pravdepodobne nebude vystupovať ďalších 18 mesiacov. 

O koncertnej pauze sa dvadsaťosemročný interpret zmienil počas vystúpenia v jeho domácom meste Ipswich, kde ukončil svoje svetové Divide Tour. „Možno viete alebo možno ani nie, strávil som na turné Divide viac ako dva roky a toto je posledný deň tejto šnúry. Je na tom niečo horkosladké. Milujem vás za to, že ste prišli a som veľmi rád, že to celé ukončíme práve v meste Ipswich. Toto je zrejme môj posledný koncert na ďalších 18 mesiacov,“ povedal.

View this post on Instagram

Hanover night #2 ! 📸 @zakarywalters #dividetour

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Edward Christopher Sheeran debutoval v roku 2011 albumom +, po ktorom nasledovali štúdiovky x (2014), ÷ (2017) a No. 6 Collaborations Project (2019), ktorá obsahuje spolupráce s Justinom Bieberom, Skrillexom alebo Brunom Marsom. Všetky jeho nahrávky dobyli UK Chart. Je držiteľom štyroch cien Grammy, päť BRIT Awards a tiež štyroch Ivor Novello Awards. Medzi jeho najznámejšie skladby patria I See Fire, Thinking Out Loud alebo Photograph.

Zdroj: nme.com, SITA

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News