Venuj svojej pleti a vlasom maximum starostlivosti s minimom výdavkov.

Napríklad aj v DM drogérii nájdeš všetky dostupné produkty, ktoré nie sú drahšie ako 5 eur a majú blahodarné účinky. Ich používaním uvidíš zmeny už po pár týždňoch.

Produkty na pleť

Denný krém Kozie mlieko (Ziaja)

Objavíš v ňom vitamíny A a E, zmierni podráždenú pokožku a vyživí ju do hĺbky. Obsahuje tiež kozie mlieko, ktoré je ideálne aj pre suchú pleť.

Čistiaca pleťová voda 3v1 s vôňou ruže (Balea)

Dôkladne ti vyčistí pleť, a v niektorých prípadoch slúži aj ako odličovacia voda. Navyše chráni pokožku pred dehydratáciou.

Nočný krém Vital (Balea)

Tento krém sa ti postará o tvár počas noci a dodá jej potrebnú hydratáciu. Keď sa zobudíš, budeš vyzerať sviežo a oddýchnuto.

Pleťová maska s bielym ílom (Saloos)

Masky na tvár sú buď jednorazové záležitosti alebo viac mesačné. Výhodou tejto je, že vydrží pomerne dlhý čas, pretože jej hmotnosť je až 70 g. Tento malý zázrak ťa zbaví nežiaducej mastnoty pleti, vyhladí ti ju a odstráni toxické látky, ktoré sa na nej usádzajú.

Kokosový balzam na pery (Two cosmetics)

Perám treba venovať takisto obrovskú pozornosť. Tento balzam s výťažkom z kokosu je vyrábaný na Slovensku, nádherne vonia a tvoje pery budú zdravo prekrvené. Pomáha hojiť aj praskliny a doplní ti potrebné vitamíny.

Produkty na vlasy

Olej na vlasy (Langhaarmädchen)

Pri starostlivosti o vlasy je olej veľmi dôležitý. Dodá im lesk a ochráni od ďalšieho lámania. Ak uvažuješ o kúpe oleja, tento je jasnou voľbou.

Vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov (Dixi)

Je vhodné pre všetky typy vlasov, preto nemusíš dlho váhať a môžeš si ho ísť ihneď kúpiť. Tonikum je obohatené o žihľavu a kofeín, ktoré dodajú tvojim vlasom silu a budú vypadávať menej.

Šampón na vlasy (Nature Box)

Dobrý šampón sa hľadá pomerne ťažko, no tento je víťaz. Poskytne ti dokonalú starostlivosť a po umytí budeš mať vlasy hebké a poddajné.

Maska na vlasy (Pantene Pro-V)

Konkrétne táto maska pomáha tvoje vlasy chrániť pred polámaním. Stačí ju nechať pôsobiť len 2 minúty a opláchnuť. Z výsledku budeš nadšená.

Kondicionér na vlasy (Garnier botanic therapy)

Najlacnejší produkt, ktorý je skvelý v pomere cena a kvalita. V 200 ml kondicionéru nájdeš spasiteľa, ktorý urýchli rast vlasov. Tie budú ešte zdravšie a objemnejšie. Podaj svojej korune krásy pomocnú ruku a posilni ju.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.