Dokumentárne filmy a seriály na Netflixe
Instagram/georginagio, Instagram/mad_dymccann, Instagram/thecrownnetflix

Máš rada dokumentárne filmy a seriály? Zaujímajú ťa všetky možné príbehy, či už z oblasti zvierat, hôr, športu alebo kriminálnikov? Možno by si tomu neverila, no na Netflixe je ich nespočetne veľa a my ti v nasledujúcom rebríčku zhrnieme 6 z nich. Videla si ich všetky alebo to ešte plánuješ podstúpiť?

Diana: The Woman Inside

Príbehov o princeznej Diane je na Netflixe hneď niekoľko. Jeden z nich nesie názov „Diana: The Woman Inside“. Tento dokument zobrazuje, čo princeznú bavilo, poukazuje na to, aký mala zmysel pre humor a ako ovplyvnila celú kráľovskú rodinu. V tomto filme jej blízki priatelia aj odborníci hovoria o tom, ako žila, takže sa to dozvieš z prvej ruky.

Diana Princess Of Wales

Druhý dokumentárny film o princeznej, ktorá sa zapísala do histórie svojou krásou a dobrotou, na Netflixe nájdeš pod názvom „Diana Princess Of Wales: A Celebration Of A Life“. Ide o film z roku 2012 a nájdeš v ňom nový pohľad na život predčasne zosnulej princeznej Diany. Tiež sa dozvieš, aký mala vplyv na celý svet a uvidíš v ňom aj doposiaľ nezverejnené zábery z jej života.

Na zobrazenie Dianinho života sa môžeš pozrieť aj v seriáli The Crown, ktorý čoskoro chystá svoje ďalšie pokračovanie. Hoci tak úplne nejde o dokument, príbeh zachytáva aj jej život.

Volám sa Georgina

Takmer presne pred rokom, partnerka svetoznámeho futbalistu Cristiana Ronalda, na Netflixe vydala svoj vlastný dokumentárny seriál Soy Georgina (Volám sa Georgina). Mapuje celý svoj život a ako sa z úplného dna dostala na vrchol. So 40 miliónmi sledovateľov na Instagrame je hviezdou a fanúšikovia ju obdivujú.

Iba tento piatok sa na svetlo sveta dostala druhá séria tohto dokumentárneho seriálu. Georgina Rodríguez v ňom podrobne opisuje svoje najťažšie životné chvíle. Hneď v prvej časti prezradí, že potratila až trikrát.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Netflix España (@netflixes)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife