Instagram/georginagio, Instagram/cristiano

Z Georginy Rodríguez sa stala hviezda krátko potom, čo začala randiť so svetoznámym futbalistom Cristianom Ronaldom. Vďaka Netflixu sa teraz dostala ešte viac na oči novinárov a fanúšikov. Do TOP 10 najsledovanejších seriálov sa totiž zaradil jej vlastný dokument. Nesie názov „Soy Georgina“, čo v preklade znamená „Som Georgina“. 

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

V šesťdielnom seriáli o živote najsledovanejšieho páru na svete sa dozvieš nielen to, aké je to byť na každom kroku prenasledovaná, ale nahliadneš aj do súkromia šťastnej rodinky. Na začiatku obaja popisujú, ako prebiehalo ich prvé stretnutie, ako sa do seba zamilovali, ako prebiehalo ich randenie a ako sa zbožňujú doteraz.

Láska až za hrob

Cristiana a Georginu spája neuveriteľná láska. Iskra medzi nimi preskočila už keď sa prvýkrát stretli a ten oheň medzi nimi tlie doteraz. To je však zrejmé už z ich príspevkov na sociálnych sieťach. Nedávno sme o veľkolepom narodinovom darčeku od futbalistu písali aj my.

Na šťastnom páre je vidno, že láska medzi nimi je neuveriteľne silná a neustále prekvitá. Cristiano sám v seriáli priznal, že ju veľmi miluje. „Georgina je žena môjho života. Som do nej celý blázon,“ povedal.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News