Instagram/cristiano

Cristiano Ronaldo nie je len svetoznámy futbalista, ale aj obrovský romantik, čo už vieme dávno. Rodina a láska je pre neho na prvom mieste. Dôkazom sú sociálne siete, na ktorých je mladý pár veľmi aktívny. Najnovšie sa tam on, aj jeho partnerka Georgina Rodríguez pochválili originálnym darčekom, ktorý pre svoju drahú polovičku pripravil. 

Fenomenálny športovec už viackrát prejavil svoje emócie na sociálnych sieťach. Podľa nich sa dá usúdiť, že žije život, aký by chcel každý z nás. Nedávno sa mu splnil sen, keď podpísal zmluvu v rodnom meste, za ktoré chcel vždy hrať.

Šťastie sa mu nevyhýba ani v súkromnom živote. Na Instagrame sa chváli úspechmi svojej šťastnej rodinky. Či už sú to jeho ratolesti, tehotenstvo priateľky, alebo najnovšie, obrovský narodeninový darček.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Darček ako z filmu

Ostro sledovaná rodinka práve dovolenkuje v Dubaji. Georgina pred dvoma dňami oslavovala svoje 28. narodeniny. Okrem torty od svojho drahého dostala originálny romantický darček, za ktorý musel zaplatiť minimálne svoj ročný plat.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News