Netflix
Instagram/bridgertonnetflix, Instagram/witchernetflix, Instagram/younetflix

Najznámejšia streamovacia služba Netflix sa v poslednej dobe dostala poriadne do úzadia. Príliš veľa zrušilo predplatné a zrejme preto sa tvorcovia snažia zachytiť tých posledných ešte v poslednej chvíli. Zverejnili totiž dátumy premiéry veľkých filmových a seriálových trhákov, ktoré vyjdú nielen do konca tohto roka, ale aj na budúci rok.

Už v týchto dňoch sme sa dočkali poriadnej dávky premiér ďalších sérií seriálov či filmov, na ktoré sme sa tešili už dlho. Každoročná udalosť Tudum ale prebehla aj teraz.

Vďaka nej sme si pozreli trailery, teasery a nové zábery očakávaných snímok. Ak na stránke však uvidíš seriál či film, ktorý nemá dátum vydania, uvidíme ho až budúci rok a možno už v jeho prvej polovici.

chalan pozerá Netflix
zdroj: Unsplash/Mollie Sivaram

You

4. séria obľúbeného krimi seriálu You dorazí hneď v dvoch častiach. Prvú polovicu na Netflixe uvidíš už 10. februára budúceho roku a zvyšok častí na naše obrazovky dorazí o mesiac neskôr, 10. marca. Dej sa posunie výrazným spôsobom vpred. Poukáže sa v ktorom totiž na Joeov nový život v Londýne. Vidieť to môžeš v traileri.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife