Netflix a vianočné novinky

Najkrajšie sviatky v roku nám už klopú na dvere. Všade navôkol už teraz môžeme počuť koledy, zvuk zvončekov, vôňu medovníčkov a ľudia už stavajú stromčeky. Ak však ešte nie si naladená na túto sviatočnú vlnu, máme tu pre teba 6 vianočných noviniek, ktoré ti tento rok prináša streamovacia platforma Netflix

Ak aj si skôr na starú dobrú klasiku, tohtoročné filmové a seriálové vianočné novinky ťa určite zlákajú k telke. A takmer ihneď ťa dokážu naladiť na túto sviatočnú vlnu, takže sa zaručene máš na čo tešiť.

Čo sa týka žánrov, tentokrát sme vybrali pár sladkých, až presladených romantických filmov, jeden seriál, no netreba zabudnúť na komédie, ktoré ti rozjasnia tieto pochmúrne zamračené dni.

Netflix je tento rok plný vianočných noviniek

Vianoce ako obvykle

Hoci ide o nórsky film, jeho spracovanie ťa zaručene nesklame. A svedčí o tom aj to, že sa aktuálne nachádza v rebríčku TOP 10 najsledovanejších filmov na území Slovenska. Opäť v ňom tvorcovia chcú poukázať na rasové predsudky vo svete. Táto bariéra sa však, samozrejme, v deji postupne prelomí.

Hlavná hrdinka Thea sa po zásnubách rozhodne ísť domov do Nórska. Túto veľkú udalosť chce spoločne so snúbencom Joshanom osláviť po zoznámení so svojou rodinou. Jeho indické korene a nórske vianočné tradície sú ale poriadne zaujímavé kombinácie.

Najlepšie Vianoce na svete

Ak si romantická duša, no zároveň túžiš po zábave, mala by si si pustiť film Najlepšie Vianoce na svete. O komediálnu stránku sa zaručene postará herec, ktorý si zahral hlavnú postavu v sérii filmov Prci, prci, prcičky – Jason Biggs.

Hlavná postava Charlotte si nemyslí, že život Jackie nemusí byť taký idylický, ako ho prezentuje. Práve preto spolu strávia Vianoce, aby obe dokázali svoju pravdu. Je možné, že sa všetko pokazí?

Šťastný a veselý penzión

A máme tu pre teba presladenú romantiku, ako od Rosamunde Pilcher. Nájdeš ju vo filme Šťastný a veselý penzión.

Blogerka sa počas vianočných sviatkov ubytuje v penzióne v malomeste, aby o ňom napísala recenziu. Pritom jeho majiteľom navrhne pomoc. Navyše spozná krásavca, ktorý jej vyrazí dych a na prvý pohľad sa do neho zamiluje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife